Güncel

KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN’İN BASIN AÇIKLAMASI

KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN’İN BASIN AÇIKLAMASI

4 Ocak 2019 07:51
-A

+A


İYİ Parti il başkanı Müfit Göçen yaptığı açıklamada , ülkemiz ekonomisi maalesef çok kötü yönetilmiş ve yönetilmeye devam edilmektedir. Milletin neler yaşadığından haberdar olmayan iktidar her şeyi toz pembe göstermekte ve yandaş medyanın ‘2018 ekonomide altın yıl oldu’ başlığı ile anons yapabiliyor. Tüm olumsuzlukları dile getiren partimizin sunduğu; emeklilikte yaşa takılan, andımız ve Fetö’nün siyasi ayağının araştırılması gibi kanun tekliflerimiz Cumhur ittifakınca reddedilmiştir.
Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından dile getirilen vaatlerimiz, Ak Parti hükümeti tarafından tek tek kendi vaatleriymiş gibi halkın yararına icra ediliyor.
Hükümet tarafından halkımıza kendi icraatları gibi sunulan vaatlere birkaç örnek vermek istiyorum.
1. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanına hitaben kendi maaşına yaptığın %26 zammı, asgari ücretlilere de yap dedi. Hükümet 2019 için asgari ücreti %26 arttırarak 2020-TL yaptı.
2.Genel Başkanımız, Doğal gaz ve elektriğe Dolar yükseldi diye zam yaptınız, şimdi dolar düşüyor o halde yapılan bu zammı geri alın dedi. Hükümet 1 Ocaktan 2019 itibariyle doğal gaz ve elektriğe %10 indirim yapacağını halka müjde olarak beyan etti.
3. Genel Başkanımız, Fındık taban fiyatının en az 15 TL olması gerektiğini beyan etti. Hükümet, fındık taban fiyatını 14,5 TL olacak diye açıkladı.
4. Sadece kendi açıkladıkları şekilde kamuoyunun kabul ettiğini düşünenler milletin her şeyin farkında olduğunu unutmamalıdırlar.
24 Haziran 2018 Genel seçimleri neticesinde Meclisteki 40 İYİ Parti Milletvekili, halkın yararına olan icraatları tek, tek dile getirmeyi ve bunların icra edilmesini yukarıdaki örnekte olduğu gibi bizzat takipçisi olacaktır.
Bu vesile ile hemşerilerimin yeni yıllarını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku