Güncel

Kırşehir MHP Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Onur Köksal;PROJELERİMLE HALKIMIN KARŞISINDAYIM

Kırşehir MHP Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Onur Köksal;PROJELERİMLE HALKIMIN KARŞISINDAYIM

8 Şubat 2019 07:57
-A

+A


7 den 77 ye , kadınından ,erkeğine Kırşehir MHP Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Onur Köksal’a gelen destek güçlendirerek yola devam edeceğini dile getiren Doç.Dr.Onur Köksal yaptığı açıklama da,”ben memleketim için bu yola baş koydum ve vatandaşımın maddi sıkıntıdan dolayı bir çok sorunlar ile karşı karşıya kaldığını görüyorum bu sebepten dolayı ki projelerimi tamamen halkımın  kalkınması ve ekonomiyi canlandıracak Kırşehir’in kalkınması ve daha ferah bir şehir haline gelmesi için çalıştım. Doç.Dr.Onur Köksal , biz Kırşehir’in 50 yıl sonrasını planlıyoruz ve halkımıza vatandaşımıza diyoruz ki gel bu seçimde partizanlık yapmayalım ,bu seçimde adaylarımızın projelerine bakalım hangi adaylarımızın projesi Kırşehir’e ne kazandıracak onlara bakalım ve Kırşehir’e en çok kim katkı sağlayacak ise onların arkasında duralım,çünkü bu seçim Kırşehir’imizin kaderini belirleyecek, bu seçim Kırşehir evlatlarının geleceğinin seçimi”. Köksal ,benim hedefim Kırşehir’i 81 il arasında  marka bir şehir yapmaktır ve bunun için memleketime sıcak paranın gelmesi gerekiyor her şey den önce işsizliğin önüne geçmemiz gerek sanayii bölgesi olarak büyümemiz gerek, esnaflarımız akşamları günün sonuna geldiğinde huzurlu bir şekilde eve dönmeli , geleceğimiz olan yeni nesiller  için biz ne gerekiyor ise elimizi taşın altına koyup var gücümüzle Kırşehir için var olacağız dedi.
Tabip Odası Ziyareti
Yapılan Tabipler Odasi  ziyaretlerinde kurumdan bilgiler alınmış sağlık sisteminin çağa uygun modern bir hizmet verebilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayan Onur Köksal’a  olan sevgi seli gözlerdeki umudu ve güveni göstermiştir.31 Mart MHP nin şahlanış günü olacağının müjdesidir. Kamu çalışanlarının, esnafların ve vatandaşların   MHP 'ye olan güvenleri her ziyarette ortaya çıkmıştır.
İl Özel İdaresi Ziyareti
 Onur Köksal İl Özel İdare kurumumuzu ziyaret ederek çalışanlarımızla bir araya geldi. Daha yaşanabilir şehir Kırşehir sözümüzü tekrarladı. Doç.Dr.Onur Köksal ”Kırşehir’imizi seçime kadar değil seçkin ve hak ettiği yerlere getirene kadar, durmak yok duraksamak yok yorulmak yok”dedi.
"Garip"lik bu şehrin kaderi değildir. 
İl Genel Meclisi toplantısına katılarak şehrimizi şaha kaldıracak  projeleri ile Kırşehir halkının karşısındayız diyen Onur Köksal ,Kırşehir’in hem ekonomisini hem de geleceğini şekillendirecek projeleri değerli İl Genel Meclisi üyeleri ile paylaşıldı.
Yeraltı Çarşısı Esnafı Ziyareti
MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL yeraltı çarşısı esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında esnafların siftah yapmadan dükkanlarını kapattığını ayrıca müşterilerinden fiyat pahalılığından şikayet ettiğini söyleyen KÖKSAL sıcak paranın Kırşehir'e girmesi için üretimin olması ve işsizliğin azaltılması gerektiğini söyledi. İnşallah 1 Nisanda Belediye Başkanı olduğunda projelerini hemen hayata geçireceğini bu sayede işsizlere hem istihdam sağlanacağını hem de işsizliği bitirerek Kırşehir' in ekonomisinin canlanacağını belirtti. Bu ekonomik canlanmanın da çarşı esnafımızın yüzünü güldüreceğini söyledi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku