Güncel

Kırşehir MHP İlçe Başkanı Adalı oldu

Kırşehir MHP İlçe Başkanı Adalı oldu

Okunma: 321

21 Ağustos 2020 15:45
-A

+A

        Kırşehir merkez ilçede Ramazan Adalı'nın ilçe başkanlığı seçildi ve Ramazan Adalı  görevini teslim aldı. Görevini teslim alan Ramazan Adalı, “Milliyetçi Harekât Partisi için yapılması ne gerekiyor ise birlik ve beraberlik içersin de daha güçlü bir kadro ile buradayız” dedi.
       Kırşehir MHP İl Başkanı Arif Kılıç yaptığı açıklamada ; Bu bir bayrak yarışıdır gün geldiğinde bu bayrağı alacağız ve teslim edeceğiz. Gelecek seçimlere daha güçlü bir şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.
       Kılıç, Mucur ilçesinde Ali Rıza Budak, Kaman'da Yılmaz Uzunay, Çiçekdağı ilçesinde Ahmet Hikmet Erdoğan, Akpınar'da Sami Atalay, Boztepe'de Musa Ceylan, Akçakent'te Mehmet Güner ve merkez ilçede Ramazan Adalı'nın ilçe başkanlıklarına seçildiklerini dile getirdi.
        Ramazan Adalı konuşmasında; Teslim aldığım bayrağı daha da ileriye götürmek için var gücümüz ile çalışacağız. Ülkücü harekatın iktidara taşımak ve ülkücü harekata katkı sağlamak koşturacağız. İl başkanımız Arif Kılıç ile birlik ve beraberlik içerisinde canla başla çalışacağız ”dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku