Genel

Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı

Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı

Okunma: 534

5 Temmuz 2021 14:27
-A

+A

 Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü  Duran Seçen, Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kuruluna katıldı.
Kırşehir Ahi Stadyumunda yapılan genel kurula katılan İl Müdürü  Duran Seçen, genel kurulun hayırlı olmasını temenni etti.
İl Tarım ve Orman Müdürü Duran Seçen, genel kurul sürecinde kamu tarafındaki hakem heyeti olduklarını yapılacak olan seçimin hiçbir şekilde şaibe altında olmadan, tüm mevzuatlar çerçevesinde, çiftçiye gereken her türlü kolaylığı göstereceklerini söyledi.
İl Müdürü Seçen, genel kurula kurumumuz personelleri bakanlık temsilcisi olarak görev aldıklarını belirterek, " Genel Kurul şehrimize ve tüm çiftçilerimize hayırlı olsun. Bizler de şehrimizin önemli Kooperatifi ve Sivil Toplum Kuruluşunun genel kurulunun sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için buradayız.
Binlerce çiftçi üyesi olan bu denli büyük bir Kooperatifin Genel Kurulunun kamu tarafındaki hakem heyeti bizleriz. Dolayısıyla bizler de burada yapılan seçimin, hiçbir şekilde şaibe altında olmadan ve tüm mevzuatlar çerçevesinde gereken her türlü kolaylığı göstererek, kurumumuzdaki personeller ile birlikte görev aldık. İnşallah tek liste halinde çıkan genel kurul sonuçları hem Kırşehir'imize, hem Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifimize, hem de ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi

 
 
 
 


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku