Güncel

Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası yeni hizmet binasına taşındı

Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası yeni hizmet binasına taşındı

Okunma: 690

21 Eylül 2020 12:49
-A

+A

        Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası yeni binasına taşındı. Yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınan Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası açılışını yaptı. Açılışa Kırşehir Şoförler Odası Başkanı Mehmet TEKİN, Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda çalışanları, Odanın Kurucu Başkanı Mehmet Yılancı ve Kırşehir Basın Mensupları katıldı. Açılış için yapılan duanın ardından Kırşehir Şoförler Odası Başkanı Mehmet TEKİN bir konuşma yaptı. Yeni Hizmet Binasına geçmenin heyecanın yaşayan Başkan Tekin,  "Göreve geldiğimiz günden itibaren tüm esnaflarımızla ve Kırşehir halkı ile iç içe olduk. Elimizden geldiği kadarıyla her an her zaman esnafımızın yanında olacağız." dedi.
         Kırşehir Şoförler Odası Başkanı Mehmet TEKİN; açıklamasında şunları kaydetti:
" Malum bulunduğumuz yer küçük eski bir iş hanıydı şu anda yeni yerimize taşındık ferah, güzel, esnafımıza yakışan bir oda oluşturduk.
İlimiz ve esnafımız her şeyin en güzeline layık. Oda olarak çalışmalarımızı rahat bir ortama taşıdık. Esnaflarımız için yürüttüğümüz çalışmaları artırarak sürdüreceğiz. Pandemiden dolayı ve inşaat çalışmaları aşamamızda çalışan işçimizi kaybetmemizden dolayı yeni mekanımıza geçiş aşama tarihimiz uzadı.  Zaten pandemi olmasa da biz burada coşkulu bir açılış düşünmüyorduk. Kendi aramızda sessiz sedasız bir açılış tertip ettik. Odamızın kurucu başkanlarından Mehmet Yılancı başkanımıza katımızın adını verdik. Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Mehmet Yılancı hizmet katı oldu. Çünkü Başkanımızın burada emeği çok büyük arsanın ilk alınışında  emeği büyük bu yüzden açılışımızı birlikte yapalım istedik. Sağ olsun başkanımız bizleri kırmadı ve bu mutlu günümüze ortak olarak heyecanımızı bizlerle paylaştı. Rabbim inşallah bizlere de başkanım gibi görev yapmayı nasip eyler. Bize her şey Başkanımızdan kalma ve bizler onun mirasının üzerinde oturuyoruz ve bize bıraktığı bu mirası koruyacağız. Başkanıma esnafım ve Kırşehir adına teşekkür diyorum. Şehrimize ve esnafımıza yeni binamız hayırlı uğurlu olsun. Rabbim bizlere hayırlı görevler nasip eder inşallah." dedi.
Pandemiden dolayı üyelerinin açılışa katılamadığını üzülerek belirten Başkan Tekin "Pandemi dolayısı ile üyelerimizi davet edemedik ama herkesi Odalarına bekliyoruz. Binanın temelini kuran Mehmet Yılancı Başkanıma, ihale sürecinde emeği geçen Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk'e, Mütahit Firma Demirbilek İşletme Sahibi İlker Demirbilek'e ve çivi çakanından çöp alanına kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi.
         Başkan Tekin, konuşmasının ardından Mehmet Yılancı'ya plaket taktim etti.
Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli,  Başkan Tekin ve üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diliyor...

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku