Güncel

KIRŞEHİR TELEVİZYONU 27 YAŞINDA

KIRŞEHİR TELEVİZYONU 27 YAŞINDA

20 Şubat 2020 16:21
-A

+A


20 Şubat 1993 yılında yayın hayatına başlayan Kırşehir Televizyonu 27. Yılına gerek ilimiz protokolü gerekse değerli Kırşehir halkından aldığı güç ve destekle daima yolunda hızla ilerliyor. Doğru, dürüst ve hızlı haber anlayışı ile 27 yılı geride bırakan Kırşehir TV sorumluluğunun gereğini yaparak Allah’ın izni ile nice 27 yılı geride bırakacak.
Kırşehir Tv Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya yaptığı açıklamada:”Kırşehir Televizyonu izleyicilerden aldığı güç ve destek ile tarafsız, bağımsız ve adil bir şekilde ayrımcılık ve nefret söylemlerinden uzak durarak saygılı davranmayı temel ilke edinerek güvenilirliğini ve kalitesini artırma yolunda ilerliyor.” Dedi.
Havva Karakaya, Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 vizyonu doğrultusunda hem Türkiye’de hem Dünyada hem de Kırşehir’de ilerleyeceklerini ilk günkü heyecan, ruh ve azimle çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.
“Kurulduğumuz günden bu yana getirilemeyen hizmetlerin takipçisi olduk ve olmaya devam ediyoruz. Televizyonumuz ilimizi yönetenler ile yönetilenler arasında köprü vazifesi kurarak, yanlışlık ve mağduriyetlerin giderilmesine her zaman yardımcı oldu. Televizyonumuzun kurulduğu günden bu yana yönetim kadrosunda görev alan arkadaşlarıma da fahri Kırşehir sevdalısı olarak özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Yöneticilerimize siyasilerimize, kurumumuza desteklerini esirgemeyen işadamlarımıza, sanayicilerimize, esnaflarımıza ve tüm Kırşehir halkına da teşekkür ediyorum” dedi.
Havva Karakaya:“Rabbim televizyonumuzun bu çıktığı yolda yar ve yardımcısı olsun. Ülkemize hayırlar getirsin,” ifadelerini kullandı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku