Güncel

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz: "Biz bir olursak bize hiçbir güç zarar veremez"

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz:  "Biz bir olursak bize hiçbir güç zarar veremez"

1 Nisan 2020 17:06
-A

+A

               Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" yardım kampanyasına yoğun destek geldi. Siyaset, iş dünyasından isimlerin yanı sıra  çok sayıda kamu yöneticisi de kampanyaya katıldı.
Kırşehir Ticaret Borsası "Biz Bize Yeteriz Türkiye’m" kampanyasına 100 Bin lira destek vereceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz bize yeteriz Türkiyem" diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na destekler çığ gibi büyüdü.
Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz kampanyaya destek vereceğini açıkladı.
Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan "Biz Bize Yeteriz                           Türkiye’m" Milli Dayanışma Kampanyası'na Kırşehir Ticaret Borsası olarak 100 Bin lira destek sağlayacaklarını açıkladı.
Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
"Kabinenin 25. toplantısının ardından basın açıklaması yapan Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarının imkanları çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine destek olmaya çalıştığını, bu konuda da devletin öncülük etmesi için "Biz Bize Yeteriz Türkiye’m" Milli Dayanışma Kampanyasını başlattıklarını açıklamıştı.
               Bu açıklamaya duyarsız kalamayacağız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Devletimizin ve Milletimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Biz birlikte güçlüyüz, biz bir olursak bize hiçbir güç zarar veremez.”


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku