Güncel

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz; “ÜYELERİMİZİN DÜŞÜK KREDİ BEKLENTİSİ VAR”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz;  “ÜYELERİMİZİN DÜŞÜK KREDİ BEKLENTİSİ VAR”

Okunma: 180

10 Ocak 2020 07:44
-A

+A


Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun, Murat Tekdoğan, Mustafa Bulut, Soner Bahadır ,Memleket Gazetesi ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz sahibi Murat Sürmeliy’i ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerinin beklentilerini ve taleplerini dinleyerek gazetemiz muhabirlerinden Zeliha Karayel’in sorularını yanıtlayan Başkan Mustafa Yılmaz oda olarak her daim üyelerinin yanında olduğunu bildirdi.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz yaptığı açıklamada,”Üyelerimizin sorunlarını  gidermek için gazeteci üyelerimizden başlayarak ziyaretlerimiz aralıksız sürüyor. Üyelerimizin sorunlarını ,şikayetlerini özelikle odamızla ilgili sorunlarını dinleyip bizlerde odamız hakkında yapmak istediklerimiz  ve çalışmalarımız  hakkında üyelerimiz ile birlikte bire bir görüşme sağlıyoruz” .
“üyelerimizin düşük kredi beklentisi var”
Yılmaz ;”Üyelerimizle ilgili bir bir görüşmelerimizde en büyük sıkıntı ekonomi den oluşuyor. Şuan Ülkemizde ekonomi bir sıkıntı var. Üyelerimizin çoğu Ticaret odasından düşük kredi istiyor, âmâ şuan için ticaret odamızın öyle bir yetkisi olmadığından bu isteklerine karşılık veremiyoruz, çünkü bizim esnaf odaları gibi öyle bir yetkimizde yok. Bizler bu istekleri alıyoruz ve bir üst kuruluşumuz  TOBB ‘da bilgilendiriyoruz. Üyelerimizle görüşme sağladığımız istek ve arzuları  sadece konuşmadan ibaret kalmıyor bizde bu istekleri üst kurla bildirerek tekrar üyelerimize dönüp cevap  veriyoruz “.
“üye sayımız da giderek artış yaşanıyor”
Yılmaz ,“Üye sayımız 1700 civarında 2018-2019 yılında 1200  üye sayımızda artış yaşandı .Biz Ticaret ve Sanayii odası olarak çalışmalarımız sürüyor ve sürmeye de devam edecektir”dedi.   
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku