Güncel

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ: "VATANDAŞI MAĞDUR EDENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ..."

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ: "VATANDAŞI MAĞDUR EDENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ..."

14 Mart 2020 12:14
-A

+A

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili gelişmelerin ardından bazı ürünlerin fiyatlarında görülen artışlara karşı tedbirler aldıklarını belirtti.
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili yaşanan bazı hadiselerin ardından bazı sektörlerde bu durumu fırsata çevirmek isteyenlerin fiyatları spekülatif noktalara kadar taşıdığının tespit edildiğini vurgulayan Başkan Yılmaz, bu fırsatçılara karşı asla sessiz kalmayacaklarını söyledi.
Bu kapsamda Oda olarak 81 ildeki oda ve borsalarla birlikte fiyat artışlarına yönelik yapılan haksızlılara karşı önlemler alınıyor ve gerekli yasal işlemlerin yapılacağı bildiriliyor.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ, "Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı çalışmalarımızı başlattık. TOBB öncülüğünde 81 ilde oda ve borsalarımızla birlikte, ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı disiplin mekanizmalarını çalıştıracağımızı ve bu haksızlıkları yapan firmalara hak ettikleri cezaları vereceğimizi bir kez daha buradan kamuoyuna duyururuz. Herkes bilmeli ki; Vatandaşı mağdur edenlere karşı sessiz kalmayacağız." dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku