Güncel

KIRŞEHİR VALİLİĞİ DOLANDIRICILIK UYARISI YAPTI

KIRŞEHİR VALİLİĞİ DOLANDIRICILIK UYARISI YAPTI

10 Ocak 2019 07:11
-A

+A


Kırşehir Valiliği, kendisini Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve Vali Yardımcısı olarak tanıtıp dolandırıcılık yapanlara karşın uyarıda bulundu. 
Valilikten yapılan açıklamada, "Son günlerde kendisini Valilik görevlisi olarak tanıtan bazı şahısların Vali İbrahim Akın ya da Vali Yardımcılarının adını kullanarak çeşitli firma ve iş adamlarını arayarak özellikle engelliler için tekerlekli sandalye alımı, kanser hastası bir vatandaşın tedavisinin sağlanması gibi gerekçelerle para talebinde bulundukları öğrenilmiştir. Valilik görevlilerimizin vatandaşlarımızı arayarak yardım talebinde bulunmaları söz konusu değildir. Vatandaşlarımızın bu yönde talepte bulunanlara itibar etmemeleri, kendilerini arayanları güvenlik güçlerine bildirmeleri ve bu konuda dikkatli olmaları kamuoyuna saygı ile duyurulur" ifadelerine yer verildi.Meteoroloji Kırşehir İl Müdürlüğü, uyarı yaptı. 
İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Kırşehir'de ve ilçelerinde devam eden kar yağışı akşam saatlerinde kuvvetlenerek kuvvetli kuzeyli rüzgarla birlikte tipi şeklinde sabah saatlerine kadar devam etmesi tahmin edilmektedir. 
Özellikle Ankara-Kayseri yolu ve diğer yollarımızda ulaşım açısından tipi sıkıntılara neden olabilir. Kar yağışıyla birlikte gece ve yarın gün boyu kuvvetli buzlanma ve don olayına karşı vatandaşlarımızın ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir" ifadelerine yer verildi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku