Güncel

Kırşehir Valiliği'nden evsizlere çağrı!

Kırşehir Valiliği'nden evsizlere çağrı!

Okunma: 1993

21 Ocak 2021 16:51
-A

+A

       Kırşehir Valisi İbrahim Akın, talimat gönderdi ve sokakta kalan evsizler için “Hava Soğuk Kimse Dışarıda Kalmasın, çalışması başlattı. Sokakta kalan evsizlerin bildirileceği sabit telefon numaraları belirlendi.
      Kırşehir Valiliği sosyal medya hesabından "Soğuk havada kimse dışarıda kalmasın, çevrenizde ihtiyaç sahibi kimsesiz veya kalacak yeri olmayan vatandaşlarımızı lütfen 112 Alo Acil, çağrı merkezi, 155 Alo polis, ya da 156 Alo Jandarma hatlarını arayarak bize bildirin." paylaşımında bulundu.
      Kırşehir Valiliği, hiçbir vatandaşın sokakta kalmaması için başlatılan "Hava Soğuk Kimse Dışarıda Kalmasın! çalışması kapsamında iaşe ve barınma hizmeti verilecek.
      Valiliğimiz koordinasyonunda, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, Belediyemiz ve İlçe Belediyelerimizin işbirliğiyle hiçbir vatandaşımızın sokakta kalmaması için başlatılan bu çalışmaya bütün Kırşehirlilerin gereken hassasiyeti göstereceğine yürekten inanıyoruz.
       Kırşehir Valiliği ile her ilçe kaymakamlığının kendi sosyal medya ve internet sitesinde yer alan sabit telefon hattı, mesaj hattı numaraları ve sosyal medya aracılığıyla kaymakamlıklara ulaşan ilimiz vatandaşları tarafından yapılan bildirimler sonucunda sokakta yaşayan çok sayıda vatandaşa ulaşılacak.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku