Güncel

KIRŞEHİRLİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ KIR-DER’İN YEMEĞİNDE BULUŞTU

KIRŞEHİRLİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ KIR-DER’İN YEMEĞİNDE BULUŞTU

7 Temmuz 2018 07:21
-A

+A

24 Haziran seçimlerinde Ankara’dan milletvekili seçilen AK Parti’li Hacı Turan ile CHP’li Yıldırım Kaya, MHP’li eski Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu Kırşehirliler Derneği’nin düzenlediği yemekte biraraya geldiler.
Ankara’daki Kırşehirli hemşehrimiz Celal Kaya’ya ait Restaurant’ta verilen yemekte biraraya gelen AK parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ve MHP’li eski Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu ile Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır ile KIRDER yöneticileri Kırşehir’in sorunları ve beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulunarak, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çektiler.
24 Haziran seçimlerinde Ankara’dan milletvekili seçilen 5 Kırşehirli ile Kırşehir’den seçilen 2 milletvekili ile birlikte yeni dönemde Meclis’te 7 milletvekillin temsil edecek olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Hacı Turan ile Yıldırım Kaya, “Kırşehir’in sorunlarını biliyor ve bu konuda üzerimize düşecek her türlü destek ve katkıyı sunmaya söz veriyoruz. Biz her ne kadar Ankara’dan seçilmiş olsak ta gönlümüz. Memleketimiz baba ocağımız Kırşehir’dir. Kırşehir için her zaman birlikte olmaya ve çözümü konusunda birlikte çalışmaya söz veriyoruz. Meclis’teki kapımız ve gönlümüz her zaman bütün hemşehrilerimize açık olacaktır” diye konuştular.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku