Güncel

Kırşehirliler’den MHP’li başkanlara ziyaret

Kırşehirliler’den MHP’li başkanlara ziyaret

3 Mayıs 2019 07:43
-A

+A

 

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı'ndan MHP’li Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e ziyaret
Etimesgut Belediye Başkanlığına 4. defa yeniden seçilen Enver Demirel Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı heyetini kabul etti. Kırşehirlilerin hayırlı olsun ziyaretinde Etimesgut ve Kırşehirliler üzerine samimi bir şekilde sohbet edildi. Yerel seçimin enine boyuna değerlendirildiği sohbette bu seçimin yerelden ziyade genel seçim algısıyla geçtiğini ve belediyecilik üzerine projelerin yarışamadığını belirten Başkan Demirel, İsmail Kalaycı hemşehriniz başta olmak üzere tüm meclis üyelerimizle birlikte Etimesgutumuza daha güzel hizmet yapmayı planlıyoruz diyerek Kırşehirlilere desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Hayırlı olsun ziyaretinde konuşan Federasyon Başkanı Gökçınar “ Etimesgut’ta ki şehircilik adına yapılan gelişmeleri memnuniyetle izliyoruz. Kırşehir kökenli Ankaralılar olarak Etimesgut’un başkentin bütününe katkısını önemsiyoruz. Yeni dönemde de başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi. Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin’de Başkana  başarılar dileyerek “ Etimesgut’un örnek ilçe olması yönündeki çalışmalarından dolayı Demirel’e teşekkür etti.
RAMAZAN ŞİMŞEK ZİYARETİ
GÖLBAŞI Belediye Başkanlığına seçilen Ramazan Şimşek’e Kırşehir heyetinden hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ile Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin başkanlığında ki heyet Şimşek’i makamında ziyaret ederek başarılar dilediler. Önceki dönemde MHP Büyükşehir Belediyesi Grup başkanlığı görevinde bulunan Ramazan Şimşek Gölbaşı Belediye Başkanlığına Cumhur İttifakı adına MHP’den aday gösterilmiş ve seçilmişti. Seçim sonrası ziyaretçileri kabul eden genç başkan Ramazan Şimşek Kırşehirli Sivil Toplum Kuruluşlarının ziyaretinden memnuniyetini dile getirdi. Kırşehir kökenli  Nevzat Dulkadir başta olmak üzere tüm meclis üyelerimizle birlikte Gölbaşı’na daha güzel hizmetler yapmak için göreve geldiklerini belirten Başkan Şimşek “ Gölbaşı’nın ihtiyacı olan yarım kalmış projeler başta olmak üzere hedeflediğimiz tüm projeleri hayata geçirerek Gölbaşı’mızın Başkent’in yaşanılabilir prestij ilçesi haline getirmeyi planlıyoruz”dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku