Güncel

KIRŞEHİRLİLER KARTLA ULAŞIMI SEVDİ

KIRŞEHİRLİLER KARTLA ULAŞIMI SEVDİ

6 Şubat 2019 07:02
-A

+A


Kullanmaya başladığı günden itibaren akkılı kartlara kırşehirlilerden  yogun ilği her geçen hafta artıyor. Toplu taşıma uygulamasına Kırşehirliller de yoğun ilgi gösterdi.
Vatandaşların konforlu ve üst seviyede ulaşımına imkan kartla seyahat imkanı sayesinde Kırşehir’de toplu taşıma daha da kolaylaştı.
Kırşehirliler Memnun
Kırşehirliler seyahat etmek için uygulamadan memnun kaldığını belirten Ayla Duman, “Kartımdaki bakiye bittiğinde her zaman doldurma imkanım oluyor. Kart uygulaması bize kolay ve alternatif bir ulaşım imkanı sağladı. Emeği geçen tüm yetkililere çok teşekkür ediyorum”dedi.
Özelikle gazi yakınları ve şehit yakınlarına sağlanan kolaylık vatandaşları menün ediyor
Yaşar Bahçeci, “Ulaşım ağının sağlam ve sağlıklı bir şekilde çalışması sürekli yenilenmeyi ve teknik gelişimi takip etmesi gerekir. Bizler Kırşehir Belediyesi olarak bu noktada üzerimize düşenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz dedi. 28 otobüsün 10 hat ile herkesin her yere ulaşabileceği şekilde ayarlandığını ve sabah 6’dan gece 12'ye kadar kentte ulaşım hareketliliğinin konforlu, güvenli, ekonomik hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini vurgulayan Bahçeci, şunları kaydetti:
"Cacabey Meydanı'nda kurduğumuz bilgi çadırı ile görevli arkadaşlarımız yeni sisteme vatandaşlarımız alışana kadar destek sağlayacak.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku