Güncel

KIRŞEHİRLİLER VAKFI’NDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÇAĞRISINA TAM DESTEK

KIRŞEHİRLİLER VAKFI’NDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÇAĞRISINA TAM DESTEK

17 Ağustos 2018 07:54
-A

+A

Kırşehirliler Vakfı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dövizinizi Türk parasına çevirine çağrısına tam destek verdi. Vakıf Başkanı Oğuz Altın, “Millet olarak inşallah bu süreçten yüzümüzün akıyla çıkacağız” ifadelerini kullandı.
Amerika’nın, Papaz Andrew Brunson’un ev hapsini bahane ederek Türkiye’ye karşı uygulamaya koyduğu ekonomik yaptırımlar üzerine hızla artan dolar fiyatlarının normale dönmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı sonrası Ankara'da başlatılan döviz bozma kampanyasına Kırşehirliler Vakfı’da katıldı. Vakıf Başkanı Oğuz Altın ve yönetim kurulu üyeleri de bu çağrıya sessiz kalmayarak vakfın Ziraat Bankası’ndaki dolar hesabını Türk Lirasına çevirdi.
DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ
Kırşehirliler Vakfı Başkanı Oğuz Altın yaptığı açıklamada, “Gün birlik olma günüdür. Bizde ülkemizin ve milletimizin bu zor zamanında Cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu talimatı yerine getirdik. ABD’nin böylesine pervasız ve tutarsız tutumunu asla kabul etmiyoruz. Bizi ne kadar zorlarlarsa zorlasınlar Türk Milleti’nin birliğini ve beraberliğini bozmaya kimsenin gücü yetmez. Kırşehirliler Vakfı olarak Ziraat Bankası’nda bulunan döviz hesabımızı Türk lirasının güçlenmesi ve Türk ekonomisine katkı sağlamak için TL’ye çevirdik” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku