Güncel

Kısıtlamanın ardından ilimiz sessizliğe büründü

Kısıtlamanın ardından ilimiz sessizliğe büründü

Okunma: 758

2 Aralık 2020 15:31
-A

+A

      Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan kararla uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de başladı. İlimizde vatandaşlar kurallara uyarak kısıtlamanın olduğu saatlerde evlerinde kaldılar.
      Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısının ardından yatığı açıklama ile hafta içi saat 21.00 ile 05.00; hafta sonları ise Cuma saat 21.00 ile Pazartesi 05.00 arası sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı duyurulmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasının ardından uygulanacak ilk kısıtlama tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de başladı. Kısıtlamanın başlamasıyla birlikte kentteki kalabalık alan ve meydanlar ile işlek caddeler sessizliğe büründü. Kısıtlamadan muaf olacak iş alanlarında çalışanlar dışında tüm vatandaşlar bu saat itibarı ile evlerinde kaldı.
Emniyet yetkilileri kısıtlama boyunca denetimlere devam etti.
       Kısıtlamanın başlamasıyla birlikte Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, kısıtlama kurallarına riayet edilmesi için görev alıyor. Kısıtlama başlar başlamaz kentin işlek noktalarında kontrollerde bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku