Güncel

KTSO haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı yapıldı

KTSO haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Okunma: 448

2 Eylül 2020 14:50
-A

+A

          Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantı, açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda "25 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında 6 tane yeni kayıt yapıldı, 25 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında 2 tane üyenin kaydı silindi ve 25 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında 3 tane üye askıdan faal oldu.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından toplantıya ilişkin şu bilgiler aktarıldı: "Akreditasyon Sistemi kapsamında; işe yeni giren personelimizin oryantasyon sonu değerlendirme raporu incelenmiştir. Üyelerimizden gelecek olan talepler doğrultusunda PCR testi ve ANTİKOR testi yapılması için çalışmalar başlatılmasına ve detaylı bilginin üyelerimize duyurulmasına karar verilmiştir. Akreditasyon Sistemi kapsamında; İhracat Danışmanlığı hizmetimiz devam etmektedir. Bugüne kadar yapılan görüşmeler raporlanarak değerlendirilmiştir."
          Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı diğer gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından sona erdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku