Güncel

Kümbetaltı Camii Yapımı İçin Hayırseverlerden Destek Bekleniyor

Kümbetaltı Camii Yapımı İçin Hayırseverlerden Destek Bekleniyor

17 Haziran 2020 16:57
-A

+A

          Kırşehir Medrese Mahallesinde  inşaatı devam eden Medrese Mahallesi Kümbetaltı Camii için hayırseverlerden destek bekleniyor.
Medrese Mahallesi Kümbetaltı Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ekrem Aksu, Medrese Mahallesi Kümbetaltı Camii yapımı için hayırsever vatandaşlara çağrıda bulundu.
          Konuyla ilgili gazetemize bilgi veren Medrese Mahallesi Kümbetaltı Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ekrem Aksu, “Medrese Mahallesine yapılacak olan Medrese Mahallesi Kümbetaltı Camii için dernek kurduk. Başkanlığını yaptığım dernek tarafından Camii ile ilgili tüm resmi işlemler tamamladıktan sonra çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik. Medrese Mahallesine bir hayırsever vatandaşımızın katkıları ile camimizin yapım çalışmaları başladı. Camimizde kubbe yapım aşamasına gelindi. Medrese Mahallesi Kümbetaltı Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği olarak yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde yapımına devam eden camimiz için hayırsever vatandaşlarımızın destek ve yardımlarını bekliyoruz." dedi.
          Sözü edilen bölgede camiye ihtiyaç olduğunu söyleyen Medrese Mahallesi Kümbetaltı Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ekrem Aksu, “Yoğun nüfusun yaşamaya başladığı bölgede inşa edilecek olan camimiz için yaptıracak hayırsever vatandaşlarımızdan yardım bekliyoruz. Özellikle Ramazan ayında ve Cuma günleri, sözü edilen bölgede yoğunluğu nedeniyle ibadette sıkıntı yaşanmasını ortadan kaldırmak amacı ile girişime başlayıp, prosedürleri tamamlandıktan sonra yapımına başlanan ve şuan kubbe yapım aşamasında olan camimiz için hayırseverlerden yardım talep ediyoruz. Camiler sadece ibadetin yapıldığı yerler değildir aynı zamanda sosyalleşmenin olduğu, insanların bir araya geldiği, ilimin yapıldığı, tevekkülün yapıldığı yerlerdir. Bu zor günümüzde birlik içerisinde olalım...
          Camimize yardım etmek isteyenler, Kırşehir Ziraat Bankasına Hesap No: 2499348752785002- Iban: TR03 0001 0024 9934 8752 7850 02 numaralı hesabına para yatırabilecek” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku