Güncel

Merkez Köylerine 12,5 Km’lik Yol Yatırımı

Merkez Köylerine 12,5 Km’lik Yol Yatırımı

Okunma: 303

23 Ekim 2021 16:06
-A

+A

 “Merkez  Çadırlıhacıyusuf köyü (Çeşmeliağıl)-Yağmurlubüyükoba, Ulupınar ve Kesikköprü Yol Çalışmaları Tamamlandı”

İl Özel İdaresi, 2021 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Merkez İlçesi Çadırlıhacıyusuf köyü (Çeşmeliağıl)-Yağmurlubüyükoba köyleri arası, Ulupınar bağlantı yolu ve Kesikköprü köy içi yol yapım çalışmasını tamamladı.
Yol dolgu ve tüm alt yapı işleri tamamlanan Merkez İlçesi Çadırlıhacıyusuf köyü (Çeşmeliağıl mevki) -Yağmurlubüyükoba köylerimizi birbirine bağlayan 5 Km I. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı, Ulupınar köyü ile il bağlantı yolu arasına 6 Km II. Kat Sathi kaplama asfalt yol yapımı ve Kesikköprü köy içi 1,5 Km I. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı olmak üzere toplamda 12,5 Km’lik yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi.
         2021 yılı sonlarına yaklaşırken yol yapım çalışmalarımızın planlanan programlar halinde devam ettiğini belirten Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz Merkez İlçesi köylerinin tamamlanan yol yapım çalışmaları ile ilgili; “ İlimizin tüm ilçelerinin farklı köylerinde Özel İdare ekiplerimiz tarafından yol yapım çalışmalarımız devam etmektedir. Yapılan yol yatırımlarımız ile köy yollarımızın vatandaşlarımızın daha güvenilir ve daha kaliteli hale gelmesi bizleri son derece mutlu etmektedir.  Amacımız ulaşım konusunda vatandaşlarımızın herhangi bir sıkıntı çekmemesidir. Yol yapım çalışmaları tamamlanan Merkez İlçemizin köylerine hayırlı olmasını diliyorum. Yol yapım çalışmalarında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku