Güncel

Metin Alpaslan, Halk Eğitimi Merkezini Ziyaret Etti

Metin Alpaslan, Halk Eğitimi Merkezini Ziyaret Etti

Okunma: 506

14 Aralık 2021 15:58
-A

+A

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, okul/kurum ziyaretleri kapsamında Halk Eğitim Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, ziyaretlerine Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet YEGİN, burada öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğrencilerle sınıflarında sohbet eden Metin Alpaslan, öğrencilere kitap hediye etti. Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen Metin Alpaslan, okuldaki eğitim öğretim ile ilgili bilgi aldı. Öğretmenlerin geçmiş Öğretmenler Gününü kutlayan Alpaslan, öğretmenliğin manevi değerinden söz ederek "Mezun ettiğiniz öğrencilerinizin size ulaşması, hal hatır sorması, ben şu mesleği yapıyorum demesi bizler için en büyük mutluluktur. Bunun değeri hiç bir şeyle ölçülemez." dedi. Okul kütüphanesinde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim
Müdür Metin Alpaslan, Halk Eğitim Merkezini ziyaret etti ve yöneticilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca kursiyerlerin yaptığı çalışmaları inceledi.
Toplantı Salonunda okul ve kurum yöneticileriyle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, eğitim öğretim konularında bilgi aldı, yaşanan sıkıntıları dinleyerek çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku