Güncel

Metin İlhan’dan Yeni Yıl Mesajı

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Metin İlhan’dan Yeni Yıl Mesajı

Okunma: 414

30 Aralık 2021 16:25
-A

+A

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İlhan; Toplumların ayrıştırılıp kutuplaştırılmadığı, dünyada ve ülkemizde birliğin, beraberliğin, dayanışmanın ve barışın hâkim olduğu umut dolu günlerin yaşanacağı yepyeni bir yılı karşılama temennisinde bulundu.
CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan mesajında; “Son bir kaç yıldır hem dünya hem de Türkiye, sağlık ve ekonomik açılardan zorlu bir dönemden geçmektedir. Özellikle ekonomik açıdan tüm dünyada olduğu gibi derin kriz durumlarının kendisini göstermesi ve dünya çapında pandeminin yaşanması insanlar üzerinde negatif etkiler yaratmış ve ağırlaşan bir hal almıştır. Umuyorum ki; yeni yıl ile birlikte dünyadaki herkes için tebessüm getiren güzellikler yaşanacak ve sağlık başta olmak üzere refah, barış dolu günlere doğru yol alınacaktır.
Her daim temenni ettiğimiz ve söylediğimiz gibi hukukun, adaletin, eşit hakların yüksek bir bilinçle gerçek anlamlarını uygulamada taşıyacağı ve dayanışma halinde, ötekileştirmelerden uzak, hoşgörü, saygı çerçevesinde bir arada olarak aydınlık bir ülkeyi ve dünyayı gelecek nesillere bırakacağımız yarınlara ulaşmayı diliyorum.
Bu duygularla; 2022 yılının ülkemiz ve sevdikleriniz adına refah, sağlık, huzur, mutluluk getirmesini umut ediyor, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku