Güncel

MHP'DEN KIRŞEHİR ÇIKARMASI

MHP'DEN KIRŞEHİR ÇIKARMASI

5 Şubat 2019 07:46
-A

+A

 

1 nisan sabahı üç hilalli sancağı belediyeye asacağız
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi yaptığı toplantı ile adaylarını tanıttı. 
Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılan aday tanıtım toplantısına il ilçeler ve beldelerden partililer katıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü,  MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Nevin Taşlıçay, 23. dönem MHP Milletvekili Metin Çobanoğlu, Etimesgut Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Oğuz Sulusaray, Akpınar, Kaman, Mucur, Çiçekdağı Belediye başkan adayları ile çok sayıda partililer katıldı. MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay’ın da katılım sağladığı saat 14:00’te Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Arif Kılıç , ” Milliyetçi Hareket Partisi olarak Allah izin verirse ve takdir ederse, Kırşehir merkez başta olmak üzere, ilçe ve belde belediyelerimizi  kazanacağız. Burada partililerimizin ve adaylarımızın çalışmasının da önemli bir yeri olacaktır. Başarı kimseye altın tepsi de sunulmaz. Bizler başarıyı çalışarak, efor sarf ederek, çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el bırakmadan sağlayacağız. Neşet Ertaş Kültür Merkezinde yapılan toplantıya katılımın fazla olması nedeni ile partililerin çoğu dışarda toplantıyı takip etmek zorunda kaldı.
Başdanışmanı Nevin Taşlıçay, açılış konuşmasında, Kendi memleketim Kırşehir’de böyle coşkuyu görmekten mutlu olduk. Size Ankara’da Türkmen beyinden selam getirdim. Türkmen beyi Türkmen şehrini istiyor. Türkmen şehri Kırşehir Belediyesi’nde üç hilali görmek istiyor. Türkiye’nin tam ortasındaki Kırşehir’in Belediye Başkanlığını alınması gerektiğini bizzat kendisi söyledi. Bende şu coşkulu kalabalığı gördükten sonra Kırşehir’de MHP 1. parti olacaktır dedi.
Seçmenlere de bir ikazda bulunan Taşlıçay seçim süresince çok çalışılması gerekliliği vurguladı.
Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal  , ” 1 nisan sabahı üç hilalli sancağı belediyeye asacağız. Bu seçim Onur Köksal’ın seçimi değil, Milliyetçi Hareketin ve Ülkücü hareketin seçimi olacaktır.Allah nasip ederse 31 Mart’ta nasıl ki 94 seçimlerinde belediyeyi kazandık. şimdide inşallah kazanacağız. Şunu biliyoruz ki  arkamızda ağzı dualı ana ve babalarımız var. Biz bu belediyeyi kazanacağız. 1 nisan sabahı üç hilalli sancağı belediyeye asacağız. Bu seçim Onur Köksal’ın seçimi değil, Milliyetçi Hareketin ve Ülkücü hareketin seçimi olacaktır”.
Onur Köksal,Allah nasip ederse 31 Mart’ta nasıl ki 94 seçimlerinde belediyeyi kazandık. şimdide inşallah kazanacağız. Şunu biliyoruz ki  arkamızda ağzı dualı ana ve babalarımız var. Biz bu belediyeyi kazanacağız.
Ahi Evran’ın Aşıkpaşa’nın, Erol Güngör’ün, Muharrem Ertaş’ın Neşet Ertaşın yetiştiği bu şehirde ben, Ahi Evran’dan el aldım, Erol Güngörden ilim aldım,Neşet usta’danda azıcık tel aldım bu şehirde kimsesizin kimsesi olmaya geliyoruz.
Ülkücü hareketin gece gündüz demeden çok gayret göstermesi gerekiyor, Zafer gayret edenindir.çünkü kader gayrete aşıktır.
“Bir Garibim, budur derdim, tüm dünyayı bende gördüm, isterim ki benim yurdum Dünya’dan geri kalmasın”  istiyorum diye konuşmasını bitirdi.
 Tanıtım toplantısın ardından  Parti binası altında bulunan seçim bürosunun açılışı yapıldı.
Dualarla yapılan seçim bürosu açılışında kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Arif Kılıç,  Ülkücünün otağı MHP’dir. Bu kutlu davanın ocağı MHP’dir. Herkes kendinin safını belirleyecektir. Başka çare yok. Rahmetli Başbuğun dediği gibi Ülkücülük MHP’de yapılır. dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku