Güncel

MHP KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DOÇ.DR. ONUR KOKSAL " AHİ ESNAFIMIZA SOZUMUZ VAR”

MHP KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DOÇ.DR. ONUR KOKSAL " AHİ ESNAFIMIZA SOZUMUZ VAR”

28 Şubat 2019 07:28
-A

+A


Ekonomi sıkıntılar nedeni ile zor günler geçiren esnaf yaprak dahi kıpırdamadığından ve hareketliliğin durma noktasından dolayı sorunlarını dile getiren esnaf, MHP Kırşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Onur Köksal ile  bir araya geldiler.Esnafın yaşadığı sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Köksal esnaflara yaptığı açıklamada her daim esnafın yanında olacagının sözünü verdi .
Doç.Dr. Onur Köksal ;Ahi’liğin merkezi olan Kırşehir’imizde ekonominin ayakta durmasını sağlayan en önemli unsur esnaf ve zanaatkârlarımızdır. Allah’ın izni ile bu şehre Belediye başkanı olduğumda Ahi Evran'ın düşünceleri doğrultusunda esnaf kardeşlerimizin sorunlarını çözerek; güçlü, zengin ve kendine yeten bir Kırşehir meydana getireceğiz. Esnaflarımızın üzerindeki yükü azaltılarak, onların mutlu ve güler yüzle halkımızla buluşmasını sağlayacağız. Bu amaçla hazırladığımız 40 proje içerisinde belediyeciliğimizin ilk yıllarında esnaflarımızdan iki yıl tabela vergisi t TL alınacak.30 tona kadar su bedelinin yarısı alınacak. Belediye esnaf meclisi kurulacak ve her alandan birer temsilci olacak.Düzenli periyotlarla dükkanların ilaçlanması, belediyemiz tarafından yapılacak.Kırşehirli esnaf kardeşlerim; şehrimizi güzel ve yaşanabilir bir yer haline getirmek için birlikte omuz omuza vererek sorunları aşalım.
Doç.Dr. Onur Köksal ;Kırşehir'imizin cadde ve sokaklarını karış karış, adım adım, allahın bizlere vermiş olduğu güçle, yorulmadan ve gururla dolaşıyoruz. Esnaf kardeşlerimizle yan yana gelip, yüzlerini gülümsetecek ve geleceğe daha umutlu bakmalarını sağlayacak projelerimizi anlatıyoruz. Bizlere gösterdikleri samimiyet ve coşku doğru yolda olduğumuzun bir kanıtıdır. Bizler Kırşehir'imiz için çalışıyor, üretiyor ve Allah nasip ederse Kırşehir'imiz için yaşıyoruz... 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku