Güncel

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Onur Köksal; “BU KUTLU DAVAMIZDA, YOLUMUZUN SONUNA KADAR DEVAM EDECEĞİZ”

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Onur Köksal; “BU KUTLU DAVAMIZDA, YOLUMUZUN SONUNA KADAR DEVAM EDECEĞİZ”

13 Şubat 2019 07:08
-A

+A


MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Onur Köksal;Seçim gününe yaklaşırken Milliyetci Hareket Partisin de çalışmalar  hızla devam ederken Doç.Dr. Onur Köksal her geçen gün Kırşehir  halkının gönüllerde taht kuruyor. Büyük projeler ile halkının karşısına çıkan  Doç.Dr Onur Köksal seçim süreci içerisinde kendisini ve projelerini halka tanıtırken  vatandaşların da takdirini kazanmaya devam ediyor.Kimsesizlerin kimsesi olamaya yemin edip çıktığımız bu yolda,  daha yaşanır bir Kırşehir için buradayım  diyen Onur Köksal, “ son zamanlarda  aslı olmayan ve amaçları, sadece yalan dolu sözlerle asılsız haber çıkarıp kendilerinde güç kazanma cabasına girenler  ve asıl kendilerini aciz duruma düşürdüklerinin farkında değiller” dedi.
 Kırşehir Belediye Başkan Adyı Doç.Dr. Onur Köksal yaptığı açıklamada ;
 Saygıdeğer Hemşehrilerim...
Bu kutlu yola çıktığımız ilk günden bu güne; gittikçe artan ve Allah'ın izniyle artmaya devam edecek olan teveccühünüz, birlikte yönetmeye talip olduğumuz Kırşehir'imizin makus talihini değiştirecek olan projelerimiz, şahsımı en güçlü aday yapmıştır. Son günlerde taraflı haber sitelerinde adaylıktan çekileceğime dair mesnetsiz ve bir o kadar da şuursuz haberler yer almaktadır. Şehrimizin benimsediği, "Bizim Onur" diye bağrına bastığı şahsıma yönelik yapılan bu algı operasyonu hiçbir zaman amacına ulaşmayacaktır. Memleketim evladına sahip çıkacaktır. 
Siyasetimizi kirletmeden, hemşehrilerimizi ötekileştirmeden, MHP'ye yakışan bir iradeyle yolumuza sonunu kadar devam edeceğimizden zerre kadar şüpheniz olmasın. 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku