Güncel

MHP KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DOÇ.DR.ONUR KÖKSAL; “CANLI YAYINDA BULUŞALIM KARŞILIKLI KONUŞALIM”

MHP KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DOÇ.DR.ONUR KÖKSAL; “CANLI YAYINDA BULUŞALIM KARŞILIKLI KONUŞALIM”

4 Mart 2019 07:10
-A

+A


Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal, söz konusu Kırşehir ve biz siyasetçilere düşen en büyük görev memkeletimizi dahada ileriye taşımaktır. Esnafından , öğrencisine kadar  vatandaşların ne gibi sorunları var ve bizler ne yapmalıyız ki ,gerek eğitim olsun gerek kalkınma olsun çalışmalarımızı bu doğrultuda ilerletmeliyiz diyen Onur Köksal  Belediye Başkan adaylarına “Canlı Yayında Buluşalım Karşılıklı Konuşalım” çağrısı yaptı. Kırşehirlinin sorunlarını ve sorularını konuşmak üzere diğer partilerin belediye başkan adaylarına buyrun “Canlı yayında buluşalım karşılıklı konuşalım” diyerek Kırşehir’e dair tüm sorunları birlikte tartışalım dedi.
“BEN DEĞİL KIRŞEHİR KAZANACAK”
Seçimlere kısa bir süre kalarak adayların  projeleri ile halkın karşısına çıkar iken MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Onur Köksal; 20 bin istihdam ve 40 proje ile halkımın karşısındayım ve memleketim için buradayım ,projelerimi gerçekleştirdiğimde kazanan ben değil Kırşehir olacak ve Kırşehir’in geleceğe yönelik yatırımları arttıkça şehrimizde işsizlik sorunu olmayarak  sıcak para akımına uğrayacak, bu durum da ise esnafından vatandaşına  büyük katkı sağlanarak kazanan yine Kırşehir  dedi.
Doç.Dr. Köksal; ”bölünürsek yok oluruz, bölüşürsek tok oluruz dedi. Bu güne iki büyük şehir arasında sıkışıp kalan Şirin Kırşehir'imizin makus talihini yenip, kabuğunu kırarak kendi imkanlarıyla öz ve milli sermayesiyle  istihdam şehri olacağını söyledi. Bu kutlu yola çıktığımız ilk günden bu güne gittikçe artan bir kitlemiz var Kırşehir'imizin makus talihini değiştirecek olan projelerimiz, şahsımı en güçlü aday yapmıştır ve Allah’ın izni ile bana güvenen ve bağrına basan  hemşerilerimin  geleceği için buradayım ”dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku