Güncel

Millet Bahçesi ve Hastane yapılacak alanda inceleme...

Millet Bahçesi ve Hastane yapılacak alanda inceleme...

Okunma: 990

6 Ocak 2021 16:31
-A

+A

      Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, mucur'da hayata geçirilecek olan Millet Bahçesi projesi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında  millet bahçesi ve Devlet Hastanesinin yapım alanında incelemelerde bulunan Başkan Yılmaz, çalışmalara hız verildiğini belirtti. İncelemeye Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, yanı sıra Kırşehir Milletvekili Kendirli, Ankara Milletvekili Hacı Turan, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Mucur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Karadaş  ve ilgili birim müdürlerinin katıldı.
      Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, yaptığı açıklamada; "Ankara Milletvekilimiz  Sn. Hacı Turan, Kırşehir Milletvekilimiz Sn. Mustafa Kendirli, İl Sağlık Müdürümüz Sn. Dr. Ali Bulut ve Belediye Başkanımız Atılgan Yılmaz millet bahçesi yapılacak olan köme alanında incelemelerde bulundu. Kurulacak olan  Mucur'un  yeşiline yeşil katacak olan proje, Mucur da  vatandaşlarımızın rahat nefes alabileceği ve güzel vakit geçirebileceği yeni bir cazibe merkezi olacak.  Ardından Devlet Hastanesinin  yapılacağı alana geçen yetkililer hastane yapılacak alanda incelemelerde bulundular.
       Mucur'a tam donanımlı yeni bir devlet hastanesi yapmak için gerekli çalışmaları başlattık ve kısa zaman içerisinde temelini atacağız. Mucurlu  vatandaşlarımızın sağlık hizmetini yine Mucur'dan almaları için gayretlerimizi sürdürüyoruz. İnşallah kısa zamanda ilçemize tüm birimlerin bulunduğu tam donanımlı bir devlet hastanesi kazandıracağız.  Projelerimizi destekleyen ve Mucur için emeklerini esirgemeyen Sayın Milletvekillerimize, İl Sağlık Müdürümüze ve TOKİ daire başkanlarına teşekkür ederim." ifadelerinde bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku