Güncel

MİLLET OLARAK EN İYİSİNİ SEÇMEKLE MÜKELLEFİZ

MİLLET OLARAK EN İYİSİNİ SEÇMEKLE MÜKELLEFİZ

6 Haziran 2018 07:23
-A

+A

  Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin Türkiye’nin geleceğinin belirleneceği bir seçim olacağını söyledi.
Başkan Bahçeci;  Recep Tayyip Erdoğan’da 16 yıl boyunca bu milleti mahcup etmedi diyerek 24 Haziran Genel Seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulunarak şunları söyledi; “Seçimlerin hepsi bizim için önemli. Fakat bu seçimin esas önemiCumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile girdiğimiz ilk seçim olmasıdır. Cumhurbaşkanını ayrı seçiyoruz milletvekillerini ayrı seçiyoruz. Referandum çalışmalarımızda artık daha güçlü hükümetler olacak dedik.
Bakanlık pazarlıkları bitecek, koalisyon dönemleri kapanacak, istikrarlı bir dönem açılacak. Pazar günü sandığa gidip oy vereceğiz, pazartesi günü seçtiğimiz Cumhurbaşkanı bismillah diyerek hükümetini kuracak ve işine başlayacak. Güçlü bir Cumhurbaşkanı seçmek zorundayız. Önümüzde seçenekler var. Recep Tayyip Erdoğan var, Muharrem İnce var, Meral Akşener var, Selahattin Demirtaş var, Doğu Perinçek ve Temel Karamollaoğlu var. Bunlar demokrasinin geleneği olarak halkın huzuruna çıkacak, ben yaparım diyecek bundan daha doğal bir şey yok. Millet olarak en iyisini seçmekle biz mükellefiz, kötüyü seçmek gibi bir lüksümüz yok.
Ben 26 yaşındaydım bu partiyi kurduğumuzda. Niye kurduk bu partiyi?Recep Tayyip Erdoğan’ı neyin umudu olarak gördük? Bitmiş tükenmiş Türkiye’nin kurtuluşu olarak görmedik mi? Şükürler olsun ki Recep Tayyip Erdoğan’da 16 yıl boyunca bu milleti mahcup etmedi.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku