Güncel

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ÜNSER "SEÇİMLER GELİP GEÇER"

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ÜNSER "SEÇİMLER GELİP GEÇER"

23 Haziran 2018 07:46
-A

+A


            İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, İyi Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Hakan Ünser ve Asaf Kayaoğlu basın mensuplarına düzenlediği kahvaltıda buluştu."Güçlü ve kazanan bir Kırşehir için İyi Parti diyorum" diyen İYİ Parti kurucusu ve milletvekili adayı Mustafa Hakan Ünser, açıklamalarında şunları kaydetti; "Yaklaşık bir ay önce baskın seçim çalışmalarımıza başladık. O zaman da biliyorduk, şimdi de şahit olduk. Kamu imkânları ne kadar acımasız ve vicdansızca kullanılıyor. Gördük, yaşadık, beklediğimiz bir durumla karşı karşıya kaldık. Biz kampanyamızda sürekli, ilk günden itibaren şunu söyledik: Komşuluk hukuku, arkadaşlık hukuku her şeyin üstünde gelir. Seçimler gelip geçer. Komşuluklar kalır, arkadaşlıklar kalır. Lütfen bunu göz ardı etmeyin. Biz bunu gözeterek siyaset yapacağız dedik ve bu sözümüzü de tuttuk.
Kırşehir'de bir Siyasi Çete var
Kırşehir'de bir çeteleşme oluşturmuşlar. Bu çeteyi siyasi kadro gibi sunuyorlar. Halbuki dünyanın başka bir medeni ülkesinde böyle bir yapılanma savcıların ilgi alanına girer. Siyasetin ilgi alanına girmez.
Mahallelerde dağıttığımız tanıtım broşürlerimiz AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı tarafından toplatılıyor. Biz dağıtıyoruz onlar toplatıyor. Broşürden neden korkuyorsun kardeşim. Sen iktidarsın 16 yıldır. Sen yaptığını anlat ben de alkışlayayım. Karşına çıkmayayım. Adayıma diyeyim ki arkadaşlar bunlar şu hizmetleri yaptı, çekilin. Geçen gün ilçemizin birinde çok güzel bir şey söylendi. Söylenen söz şu "Eskiden işe girmek için bir yakınımızdan torpil arıyorduk, şimdi mevsimlik işte çalışmak için torpil arıyoruz." Ülkenin geldiği durum bu. Seçim vaadi bulamadıkları için insanları korkuyla sindirip bir yere varmaya çalışıyorlar.
ASTIĞIMIZ TÜRK BAYRAKLARI VE İYİ PARTİ FLAMAMIZ YAKILDI
Önce söylemeliyim ki CHP Kadın Kolları temsilcilerine yapılan fiziksel saldırı ve engellenmeye çalışılması çok çirkin bir olay. Bizim Partili ekip arkadaşlarımızın Kaman'a Türk Bayrağı ile birlikte astıkları  İYİ Parti flamalarımız yakıldı. Faili yakalandı ama serbest bırakıldı. Mahkeme süreci devam ediyor ama çok da umutlu değiliz. En azından Pazar günü hükümet değişmediği sürece cezasız kalma ihtimali çok yüksek. Onun dışında dağıtılan broşürlerimiz, tekrar altını çizmek istiyorum AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı tarafından toplatıldı. Bunun resimleri ve video kaydı elimizde mevcuttur. Bunu basın mensupları ile paylaşmayı düşündük ama o çocuğun maaşlı bir işte çalıştığını araya giren arkadaşlardan öğrendik. İsmi bizde saklı.
GÖRÜNTÜLER VAR TALİMATI PARTİSİNDEN ALDIĞINI İFADE EDİYOR
Bu o çocuğun suçu değil partinin suçudur. Partisinden gelsinler sahip çıksınlar diye haber vermemize rağmen gelip çocuklarına sahip çıkmadılar. Biz de onların böyle ucuzca harcadığı bu çocuğu harcamamak için ismini açıklamıyoruz ama ısrar ederlerse ve inkar ederlerse bizde ismi ve görüntüleri mevcuttur. En son bir tokalaşma krizi icat ettiler. Böyle saçmasapan şeylerden medet umuyorlar.
Siyaset yapmayı bilmiyorlar, beceremiyorlar. Siyaset onların işi değil. Ayağınızı denk alın. Çok bir zamanımız kalmadı. Bu millet sandıkta ne istediğini gösterecek. İnsanı insan olarak görün saygı duyun. Saygısızlık etmeyin.
KÜLTÜR VAADİYLE SÖZ VERİLEN SOKAKLAR YALAN OLDU
Söz ağızdan çıkar. Biz buradaki esnaf kardeşlerimizle bunun istişaresini yaptık. Yapılması gereken her neyse yapılacak. En basitinden önceki gün akşam 3 tane şehit olmasına rağmen İsmail Altunsaray konseri düzenlendi. Çünkü hassasiyetlerini her anlamda yitirmişler. Sadece kendi önlerine bakıyorlar. Kırşehir'in, insanlığın önüne bakmıyorlar
Buraya yatırım gelmemesinin sebebi bu çetedir. Siyaset yapamıyorlar, siyaset yapamadıkları için bizim sanayide bir kardeşimizin Türk töresine uygun tokalaşmamızı malzeme yapmaya çalışıyorlar. Öyle bir şey ki karalama kampanyası adı altından prim yapmaya çalışıyorlar. Bizi sabote etmek istiyorlar. Sanayide bir kardeşimizle tokalaşmamız olsun, gerek Gençlik kollarının talimatıyla broşürlerimizin toplanması olsun. Bu da onların ne kadar çaresiz ve umutsuz olduğunu gösteriyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku