Güncel

MİLLETVEKİLİ KENDİRLİ AK PARTİ NİĞDE 7. OLAĞAN İL KONGRESİNDE BULUNDU

MİLLETVEKİLİ KENDİRLİ AK PARTİ NİĞDE 7. OLAĞAN İL KONGRESİNDE BULUNDU

Okunma: 135

9 Şubat 2021 16:20
-A

+A

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun belediye ziyaretinde Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin, Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve Niğde İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna hazır bulundu.

Başkan Özdemir, ziyaret sırasında kentte hayata geçen ve planlanan projelerle ilgili kısa bir brifing sundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Özdemir Niğde’deki vatandaşları spora teşvik etmek amacı ile birçok aktivitenin düzenlendiğini ifade etti.
AK Parti Niğde 7. Olağan İl Kongresi dolayısıyla kente gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Niğde Belediyesi’nin spora ve sporcuya verdiği destekleri yakından takip ettiğini söyledi.
Ziyarette Başkan Özdemir günün anısına Bakan Kasapoğlu’na Niğde’ye özgü tablo ve kronometre hediye etti. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu;”Bu kronometre ile stat projemizin startını veriyoruz. İnşallah en kısa zamanda Niğde’ye şehir stadyumu kazandırmak için çalışmalara başlayacağız” dedi.
Kırşehir Ak Parti Milletvekili  Mustafa Kendirli açıklamasında,”İnandığınYoldaYürü diyerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan  video konferansla katıldığı, Değerli Genel Başkan Yardımcımlarımızın, Bakanlarımızın teşrifleri, Kıymetli Teşkilat Mensuplarımız ve Dava Arkadaşlarımızın katılımı İle Niğde İl Kongremizi gerçekleştirdik.
İl Başkanımız Sayın Ömer Kılıç ve yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum”dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku