Güncel

MİLLETVEKİLİ KENDİRLİ’den KURBAN BAYRAMI MESAJI

 MİLLETVEKİLİ KENDİRLİ’den KURBAN BAYRAMI MESAJI

Okunma: 517

29 Temmuz 2020 16:12
-A

+A

 AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kurban Bayramı münasebeti ile mesaj yayımladı.    
          AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti: "Milletçe sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.
        Bu bayramda da, sorumluluklarımızın bilincinde olarak,tüm dünyayısaran korana virüs ile mücadeleye devam etmeyi,sosyal mesafe kurallarına, bilim kurulumuzun tavsiyeleri ve tedbirlerine uymayı ihmal etmeyelim.  Hastalarımızı, yaşlılarımızı, muhtaçları, şehitlerimizin yadigârlarını ve kahraman gazilerimizi bu müstesna günde de hatırlayarak, telefonlaşarak, her daim bir olduğumuzu, onların yanında olduğumuzu da gösterelim.
         Bu duygular içinde bütün hemşehrileriminKurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileyerek sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku