Genel

Milletvekili Metin İlhan’dan 15 Temmuz Mesajı

Milletvekili Metin İlhan’dan 15 Temmuz Mesajı

Okunma: 357

14 Temmuz 2021 14:57
-A

+A

15 Temmuz kalkışmasının yıl dönümünü nedeniyle CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan mesaj yayınladı.   Metin İlhan’ın mesajı şu şekilde:  Bir ülkenin demokrasi ve bağımsızlık için verdiği mücadele her daim eksilmeden sürdürülecek ilkesel bir meseledir. Türkiye Cumhuriyeti de geçmişte bağımsızlığı ve egemenliği için büyük demokrasi mücadeleleri vermiş, zaferler kazanmıştır ve bu iradeyi de her daim gösterecek, her durumda ortaya koyacaktır.

 Tarihten bugüne ülke toprakları için verilen bütün kurtuluş mücadelelerinde egemenliğin kayıtsız, şartsız halkın olduğu gözler önüne serilmiştir. Ulusumuz, ülke bütünlüğü, birliği adına ideolojik, kültürel, etnik farklılıkları, dil, inanç, ırk ayrımı gözetmeden dayanışma içerisinde beraber olarak değerlerine sahip çıkmış ve bağımsızlık için canı pahasına inandığı yolda sonuna kadar yürümüştür.
 Bu düşüncelerle, ülkenin egemenliğinden, demokrasisinden asla taviz verilmeyeceği defaatle ve her koşulda vurgulanacak, bu ilkelerin taşıdığı değerlerden asla vazgeçilmeyecektir. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi anıyor şükranlarımı sunuyorum.
 
 


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku