Güncel

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKANLARI TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKANLARI TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

26 Ocak 2019 07:18
-A

+A


Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimdeki adaylarını Devlet Bahçeli'nin katıldığı aday tanıtım toplantısıyla tanıttı.Toplantıda MHP'nin yaklaşık bin adayı tanıtıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada "Kimin ne söylediğinin önemi yok 31 Mart seçimleri beka seçimidir" dedi.
Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle;
İnanıyorum ki 31 Mart'ta Türkiye ehline emanet edilecek. Türkiye'nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.
Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimdeki adaylarını Devlet Bahçeli'nin katıldığı aday tanıtım toplantısı ile Kırşehir Belediye Başkan adaylarını tanıttı ,Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal,Özbağ- Kasabası Rasim Alasay,Akçakent -Ahmet Bozkurt,Akpınar-Ramazan Atalay,Boztepe -Mustafa Ceylan,Çiçekdağı -İsmail Deniz,Köseli -Bekir Yılmaz,Kaman Kenan Elvan,Kurancılı -Erdoğan Tekeli,Mucur- Hasan Hüseyin Köşker. BİR SELA YETECEKTİR
Belalar kol geziyorsa silip atacak direyet vardır bu millette zalimler toplanıp yıkım için fırsat kolluyorsa hepsini def edecek hamiyet vardır heyecan vardır. Bunların hepsi buradadır bu salondadır. Hiçbir hain aklından çıkarmasın ki sınırda nöbete ihtiyaç varsa bir sela yeter bu millete.
Sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı diyor, parlak bir geleceğin kilidini açmak için çalışıyoruz.
Türk milletine hizmet yolunda sorun varsa aşacağız. Hep söylüyorum, "İman varsa imkan vardı, irade diriyse istikbal güvendedir."
 Gerisi masaldır, palavradır. 
MHP 50 YAŞINDA
Devlet Bahçeli;MHP için imkansız diye bir şey yoktur, böyle bir şey kitabımızda asla yazmayacaktır. 9 Şubat'ta MHP'nin 50. yıldönümünün şölen havasında, çok görkemli bir şekilde kutlayacağız.
Davamıza gölge düşürenler kaçmaya mahkumdur. Bunlar kaçtıkça biz de kovalayacağız.
Partimizin yaşı 50'dir, siyasetimizin yaşı 71'dir, davamızın yaşı ise Türklüğün yaşı ile yaşıttır ve eşittir.
Öyle bir dönemdeyiz ki hem tarih yazıyor hem de yazılan tarihe şahitlik ediyoruz. Şehitlerimiz ve gazilerimiz emin olsun. Mücadelemizden dönmeyiz.
24 Haziran seçimleri ile ülkemiz yeni bir hükümet sistemine geçti. Bu tarihi bir eşiktir. MHP olarak çıkar gözetmeksizin bekamızın haklarını savunmak için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. Yeni sistemin mimarlarından biri de MHP'dir.
Fırat'ın doğusu hainlerden temizlenmedikten sonra vatan tehlikededir. Fırat'ın doğusunda neyin olacağı belli değil, güvenli bölge teklifi masada ama içeriğini bilen yok. ABD'nin dayattığı güvenli bölge teklifi ile terör örgütlerinin güvenliğini sağlama ön plandadır.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku