Güncel

Mucur, 6. Olağan AK Parti Kadın Kolları Kongresini gerçekleştirdi

Mucur, 6. Olağan AK Parti Kadın Kolları Kongresini gerçekleştirdi

Okunma: 463

28 Eylül 2020 17:12
-A

+A

      Mucur İlçesinde 6. Olağan AK Parti Kadın Kolları Kongresi gerçekleştirildi. Kongreye Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, AK Parti Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz ve partililer katıldı.
Gerçekleştirilen AK Parti Mucur Kadın Kolları Kongresinde mevcut başkan Sıdıka Songül Ballı ile devam kararı alınarak, Ballı güven tazeledi.
      Kongrede konuşan Başkan Yılmaz, "İnandığın Yolda Yürü" sloganımızla çıktığımız 6. Olağan Mucur AK Parti Kadın Kolları Kongremizi İlk Günkü Aşkla gerçekleştirdik.
      Yeniden seçilen kadın kolları başkanı Sıdıka Songül Ballı'ya ve yönetime başarılar diliyoruz." dedi. Başkan Yılmaz, Kırşehir teşkilatları olarak ilçeler ile uyumlu şekilde çalıştıklarını ifade etti. AK Parti için kadınların önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Yılmaz "Seçimlerde kadınlara büyük işler düşüyor, bizim partimizin mihenk taşları siz kadınlarsınız, evinizden, işinizden ve çocuklarınızdan fedakarlık yaparak kapı kapı dolaşıp hizmetlerimizi anlatıyorsunuz, hepinize teşekkür ederim." değerlendirmesinde bulundu.
       AK Parti Kırşehir kadın kolları Başkanı Meryem Düğer yaptığı konuşmada, AK Parti'nin kadınlara büyük önem verdiğini vurgulayarak, "Önümüzde 2023 seçimleri var, bu seçimler ülkemizin geleceği için büyük önem arz etmektedir. Çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz. Biz kadınlara büyük işler düşüyor, ayrım yapmaksızın çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Her seçimde olduğu gibi 2023 seçimlerinin de mimarı biz kadınlar olacağız." ifadelerini kullandı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku