Güncel

Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ: "TOKİ için çalışmalarımız son gaz devam ediyor"

Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ:  "TOKİ için çalışmalarımız son gaz devam ediyor"

7 Mart 2020 16:11
-A

+A


Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ, her şey Mucur için diyerek çalımalarına devam ediyor.
Bakanlıklara çıkarma yaparak, Mucur’un yıllardır yatırım almadığını ve Mucur’u parlatmak istediğini anlatmakla kalmadı ve Bakanlıkları bir bir ikna edip, Mucur için yapılması planlanan projelerini bildirdi.
Başkan Yılmaz'ı çalışmalarında Milletvekilleri Mustafa KENDİRLİ ve Hacı TURAN'da yalnız bırakmadı.
Başkan Yılmaz Mucur'da yapılması planlanan TOKİ çalışmalarına hız verdi. Milletvekilleri Mustafa KENDİRLİ ve Hacı TURAN ile birlikte Ankara'da temaslarda bulunan Başkan Yılmaz, Mucur'a yapılacak olan TOKİ konutları için TOKİ Başkan Yrd. Dursun BAŞTÜRK’e müracaatta bulunduğunu açıkladı.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:
“Ankara’da yaptığımız temaslar meyvelerini vermeyi sürdürüyor. İlçemizde büyük bi eksiklik olan TOKİ için çalışmalarımız son gaz devam ediyor. Girişimlerimiz neticesinde vatandaşlarımız için yapılacak olan konutlarımızın müracaatini TOKİ Başkan Yrd. Dursun BAŞTÜRK’e gerçekleştirdik. Şimdiden hayırlı olsun, daha nice hizmetleri ilçe halkımıza sunmaya devam edeceğiz. Bizim için emeklerini esirgemeyen Milletvekillerimiz Sn. Mustafa KENDİRLİ ve Sn. Hacı TURAN’a minnet borçluyuz. Halkımız için vatandaşlarımız için Mucurumuz için çatışmadan yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde İlçemizin ileriye dönük gelişmesi için bizler yeni projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz.
"Bu işlemlerde bizlere çok büyük desteği olan Mucurumuzun evladı Milletvekilimiz Hacı Turan ve Mucur için canla başla çalışan Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli’ye çok teşekkür ederim. Bizler için ilçemiz için büyük uğraş verdiler. Birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde  İlçemizin ileriye dönük gelişmesi için bizler yeni projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. İNSANIN AYNASI İŞİDİR, LÂFA BAKILMAZ."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku