Güncel

Mucur Belediye Başkanı Yılmaz; "Daha yaşanabilir bir Mucur için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz "

Mucur Belediye Başkanı Yılmaz;  "Daha yaşanabilir bir Mucur için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz "

Okunma: 332

3 Eylül 2020 13:15
-A

+A

      Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, İlçede yapılan çalışmaları takip ederek daha modern bir Mucur için hizmette sınır tanımıyor. Hizmet belediyeciliği ve vatandaş memnuniyetini ön planda tutan Mucur Belediyesi ilçe genelinde başlatılan parke taş yol yapım çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.
      Mucur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler farklı gruplar halinde ilçede ihtiyaç dahilinde çalışmalarını sürdürürken ekipler öncelikle parke taş yol yapılacak olan sokağı iş makineleri yardımıyla kazıyor, ardından kumlama yapan ekipler daha sonrasında stabilize çalışmasının ardından parke taşları döşemeye başlıyor.
Mucur ilçesinde gerçekleşen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yılmaz, "Vatandaşımızın mağduriyetini gidermeyi planlıyoruz" dedi.
Mucur'un Osmangazi mahallesinde parke yapım işleri tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen ve ekiplerden bilgi alan Başkan Yılmaz, ardından Yenice Mahallesi Cumhuriyet İlkokulu altına inşa edilen parkta yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek "Hemşehrilerimizin daha huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yapılan hizmetlerin halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
       Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz; “İlçemizin her yerini güzelleştirmeye hak ettiği yere taşımaya devam edeceğiz. Durmak yok, çalışmaya devam. İmkanlarımız doğrultusunda bütün mahallelerimizde olduğu gibi Osmangazi mahallemizde parke yapımı ve yollarda da bakım onarım hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlarımızı mağdur etmeden gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçemizin her yerini güzelleştirmeye hak ettiği yere taşımaya devam edeceğiz. Durmak yok çalışmaya devam." dedi.
          Çevreye duyarlı ve kent estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçe genelindeki yolları yenileyerek vatandaşların hizmetine sunuyor. Aynı zamanda İlçe genelinde ihtiyaç duyulan noktalarında yapılan tamirat çalışmalarında yerinden oynayan kilit parke taşları zemin iyileştirmesi yapılarak yerlerine monte ediliyor. Parke taşı çalışmaları ile birlikte deforme olan kaldırımların bakımları da yapılarak kaldırımlar daha düzenli bir hale getiriliyor. Yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılayan vatandaşlar Mucur Belediyesine teşekkür etti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku