Güncel

Mucur Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi imzalandı

Mucur Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi imzalandı

Okunma: 615

7 Ekim 2020 15:29
-A

+A

       Mucur Belediyesi ile Hak İş Konfederasyonu Hizmet İş Sendikası arasında toplu sözleşme imzalandı.
       Toplu sözleşme, Hak İş Kırşehir İl Başkanı Hızır Gürler ve Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz arasında imzalandı. Yapılan sözleşme ile işçilere %45+enflasyon ve 112 günlük ikramiye ile sosyal haklarında iyileştirme yapıldı.
       Sözleşmeleri masada, birlik ve beraberlik içerisinde yapmaktan memnunuz diyen Hak İş Kırşehir İl Başkanı Gürler; "Mucur Belediyesinde Mucbel A.Ş şirketi ile Hak iş Konfederasyonu Hizmet İş Sendikası Kırşehir il Başkanlığı arasında yapılan toplu sözleşmemiz bugün imzalanmıştır. Yaptığımız sözleşmede işçi kardeşlerimize %45+enflasyon ve 112 günlük ikramiyemiz ile toplu sözleşmemizi tamamladık. Bize her zaman destek olup işçinin yanında olan hakkını koruyup gözeten Mucur Belediye Başkanımız Sayın Atılgan  Yılmaz'a teşekkür  ediyor  ayrıca işyeri temsilcisi İbrahim Seyfe’ye ve İşçi arkadaşlara toplu sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz." dedi.
        Mucur Belediye Başkanı Yılmaz, emekçinin her zaman yanında olduklarını belirterek, “Personelimizin daima yanındayız, Mucur'a emekçilerimizle birlikte daha güzel hizmet edebilmek için çalışıyoruz. Sözleşmemiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku