Güncel

Mucur'da bozulan yollar onarılıyor...

Mucur'da bozulan yollar onarılıyor...

Okunma: 191

11 Ağustos 2020 15:56
-A

+A

       Mucur ilçesinde doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan araç yolu ve kaldırımlar yeniden onarılıyor.
       Mucur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen, yolların bakım ve onarım çalışması belirli program dahilinde aralıksız devam ediyor. İlçe merkezi ve mahallelerde yapılan doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan yol ve kaldırımlar ekipler tarafından yenileniyor. Sökülen kilit parke taşlarının yerine yenileri yapılıyor. Kısa sürede tamamlanacak çalışmanın ardından ekipler diğer mahalle ve sokaklarda da benzer çalışmalar yapmaya devam edecek.
        Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, "Altyapı çalışmaları nedeniyle elbette ki yollarda bozulmalar oldu. Bu çalışmalar süresince ilçe halkımız sabırla işlemlerin bitmesini bekledi. Artık ilçemizin yollarının eski modern haline getirilmesi var. Belediye olarak çalışmalara başladık. İlçe merkezinde ve mahallelerde ekipler bozulan yolları onarıyor. Doğalgaz altyapısı ile beraber bozulan yollarda çalışmalar yapıyoruz. İlçemize doğalgazın gelmesiyle birlikte hastane ve acıöz yolları bozulmuştu. Bozulan yollarda ve kaldırımlarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyoruz. Doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan bütün yollar kısa sürede onarılarak vatandaşımız mağdur olmadan kullanıma açılacak." dedi.
        Vatandaşlar ise altyapı çalışmaları süresince yolların kazıldığını ve bozulduğunu bu süre içerisinde halkın sıkıntı çektiğini ancak buna değdiğini söylediler. Vatandaşlar, "İlçemizin yolları altyapı çalışmaları süresince hep bozuktu. Yağışlı havalarda çamurdan yürüyemediğimiz dönemler bile oldu. Ama çekilen tüm sıkıntılara değdi. Belediyemiz şimdi yollarımızı eski haline getirmeye başladı." ifadelerinde bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku