Güncel

Mucur'da Korona Virüs denetimi yapıldı

Mucur'da Korona Virüs denetimi yapıldı

Okunma: 508

8 Eylül 2020 17:23
-A

+A

       Tüm Türkiye’de başlatılan ve toplum sağlığını önemseyen denetimler kapsamında, Mucur ilçe merkezinde Korana Virüs denetimleri yapıldı. Mucur ilçesinde gerçekleşen denetimlere Mucur Kaymakamı Faruk ERDEM, Mucur İlçe Emniyet Müdürü Adnan ADIYAMAN ve İlçe Protokolü  ile sahaya çıkarak Mucur'da Korona virüs tedbirlerine yönelik denetimleri gerçekleştirdiler.
Sahaya inen ekipler, hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına ilişkin denetimler yaptı. Denetimlerde vatandaşlar, kurallara uyulması konusunda uyarıldı.Kaymakam Erdem ve Belediye Başkanı Yılmaz, esnaflar ve vatandaşlarla sosyal mesafe kurallarına göre sohbet ederek, kurallara uymanın önemine dikkat çekti.
        Koronavirüs Denetimleri genelgesi kapsamında İlçe genelinde, kahvehaneler, düğün salonu, marketler, berberler, kuaför, cami ve lokantalarda yapılan denetimler Kaymakam Erdem, Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Adnan ADIYAMAN katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde vatandaşlara ve esnaflara, içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde, salgınla mücadelenin genel prensipleri olan temizlik,maske ve mesafe kurallarının yanı sıra temastan kaçınılması konusunda da uyarılarda bulunuldu.
         Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, "Bu illeti hep birlikte kurallara riayet ederek yeneceğiz. Gerçekleştirdiğimiz denetimlerde vatandaşımıza konunun önemini bir kez daha anlatıp, farkındalık oluşturmaya çalıştık. Her bir vatandaşımızın maske ve sosyal mesafe kurallarına uymasını istiyoruz; çünkü bir kısmı kurallara uymadığı zaman risk ortaya çıkıyor. Hepimiz tedbirlerimizi en üst seviyede almaya devam edersek, korona virüsle mücadelede o denli başarılı oluruz." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku