Genel

Mucur'da TOKİ Çalışmaları Başladı "HAYALDİ GERÇEK OLDU"

Mucur'da TOKİ Çalışmaları Başladı   "HAYALDİ GERÇEK OLDU"

Okunma: 734

6 Nisan 2021 15:04
-A

+A

 

Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ ,TOKİ'ye Haydi bismillah deyip ilk kazmayı vurduk.
Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ,Kaymakam Faruk Erdem ile birlikte ilçede bulunan  Solaklı Mahallesi'nde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapımına başlanılan alanda incelemede bulundu.
Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alınan 253 konut, 4 dükkanlı ticaret merkezi, 1 adet cami inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi yapılacak alanda çalışmalar hızla devam ediyor.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Atılgan YILMAZ, Yapılamaz ,edilemez, bunlar hayal, talep yok diyenlere rağmen Toki inşaatı temel kazma işi başladı. Halkımıza,güzel ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Biz birlikte başaracağız. Bu yatırımın gelmesinde başta Milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçenlere şahsım ve mucurlular adına teşekkür eder, İlçemize ve hak sahiplerine hayırlı olmasını temenni ederim. dedi.
Mucur Kaymakamı Erdem; “TOKİ çalışması inşaat sezonunun açılmasıyla başladı. Yüklenici firma hızlı hareket ederek temel kazılarına da başladı. İlçemiz için çok önemli bir yatırım. 2. etabı da talebe göre devam edecek. Bu ilçenin gelişmesi ve güzelleşmesi adına yapılan her çalışmanın destekçisi ve takipçisiyiz. Bu noktada da Belediye ile koordine olarak çalışıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, çalışmanın nihayate ermesini temenni ediyorum.” dedi.
 
 


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku