Güncel

Mucur'da Türk Polis Teşkilatı’nın 175'inci kuruluş yıldönümü kutlandı

Mucur'da Türk Polis Teşkilatı’nın 175'inci kuruluş yıldönümü kutlandı

11 Nisan 2020 15:38
-A

+A

        Kırşehir'de Türk Polis Teşkilatı’nın 175'inci kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı.
        Kırşehir'in Mucur İlçesindeTürk Polis Teşkilatı’nın 175'nci kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bu kapsamda ilk olarak İlçe Emniyet Müdür V. Ömer KÖRDEMİR tarafından İlçe Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk anıtına çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okundu.  Daha sonra İlçe Emniyet Müdür V. Ömer KÖRDEMİR ve beraberindeki emniyet mensupları  Mucur Kaymakamı Kaya ÇELİK’i Makamında ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatının 175’nci Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftasında yapılacak etkinler hakkında bilgi verdi.
         Kaymakam Kaya ÇELİK, "Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden günümüze kadar ülkemizin huzur ve düzeninin bozulmaması ve halkımızın güvenli şekilde hayatını sürdürebilmesi için gece gündüz demenden fedakarca görev yapan tüm emniyet mensuplarının 10 Nisan polis haftalarını kutlar,  görevi başında şehit olan tüm güvenlik görevlilerimize yüce Allahtan rahmet, gazilerimize ve görevli personelimize aileleriyle birlikte sağlıklı bir ömür dilerim." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku