Güncel

Mucur’un girişinden hacı Bektaş kavşağına kadar olan yol ne zaman yapılacak?....

Mucur’un girişinden hacı Bektaş kavşağına kadar olan yol ne zaman yapılacak?....

Okunma: 405

12 Kasım 2020 16:26
-A

+A

Kırşehir Merkez-Mucur ve Mucur-Kayseri yol çalışmaları yapan Karayolları Müdürlüğü yol yenileme işlemlerine devam ediyor. Mucurun hemen yanından geçen yol eski ve bozuk olduğu için o yoldan araçlarıyla geçen vatandaşlar şikayetçi.

Yol bozuk olduğu için bir çok kazaya neden olduğu gözlerden kaçmadı. Özellikle kış aylarında daha da çok tehlikeli bir hal alan Mucur yolu için bir  an önce yolun yeniden yapılması için sebep kalmadığını gösterdi. Mucurun girişinden Hacı Bektaş kavşağına olan yol yenileme çalışmasının neden yapılmadığını soran vatandaşlar ,bir cevap alamayınca ümidini kesmeye başladı.
VATANDAŞLAR ŞİKAYETCİ
Vatandaşlar Mucur'un girişine kadar bütün yolları yenileyip geri kalan yolu yenilememesine daha da çok şaşırdıklarını şu şekilde  belirtti, " Mucur'un girişine kadar bütün yolları yenileyip çalışmalarını yapıyorlar neden Mucur’un içinden geçen yolu yenilemiyorlar yol yüzünden burada bir çok kaza oluyor ve biz vatandaşların hayati tehlikesi söz konusu.
Hem canımız için hem de Mucur’un gelişmiş bir ilçe olarak geliştiğini göstermek için bu yolun yenilenmesi   yetkililere sesleniyoruz , LÜTFEN ARTIK YOLU YENİLEYİN"...(RAMAZAN ALTUĞ)

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku