Güncel

Mucur ve Boztepe'de 18 Mart Şehitleri anma töreni düzenlendi

Mucur ve Boztepe'de 18 Mart Şehitleri anma töreni düzenlendi

19 Mart 2020 16:12
-A

+A

            Mucur ve Boztepe ilçesinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. Yıl dönümü kutlandı. Anma programına İlçelerde ilgi yoğundu.
Mucur İlçesinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. Yıl dönümü dolayısıyla çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. Yıl dönümü dolayısı ile düzenlenen törene  Mucur Kaymakamı Kaya ÇELİK, Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ, Daire Müdürleri katıldı. Şehitler Anıtına Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığının çelenklerinin sunulmasının ardından,  saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okundu.  İlçe Müftüsü Mehmet Ali DİLEK tarafından şehitleri için okunan dua ile program sona erdi.
            Öte yandan Boztepe İlçesinde de anma programında duygu dolu  anlar yaşandı. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. yıl dönümü dolayısıyla çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.
     18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününün 105. Yıldönümü münasebetiyle İlçe Hükümet Konağı binası önündeki Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi.
İlçe Hükümet Konağı önünde yapılan Törene, Boztepe İlçe Kaymakamı Muhammed Berat BERDİBEK, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin TAKAN, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet DUMAN, İlçe Emniyet Amiri Cuma ERMAN ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Gürsel SEÇİLMİŞ  katıldı.
        İlçe Kaymakamı Muhammed Berat BERDİBEK ve Belediye Başkanı Hüseyin TAKAN’ın çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması  ile program sona erdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku