Güncel

Müftülük Caddesi Peyzaj Çalışması Beğeni Topladı

Müftülük Caddesi Peyzaj Çalışması Beğeni Topladı

Okunma: 298

22 Kasım 2021 16:44
-A

+A

Ekicioğlu: Hemşerilerimizin Yaşam Standartlarının İyileştirilmesi Kent Estetiği İçin Peyzaj Çalışmalarımız Devam Ediyor!

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Müftülük Caddesi’nde yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bağlantı yollarında da yol ve kaldırım çalışmalarının bitmesiyle birlikte Park ve bahçeleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin peyzaj çalışmasını başlattığını ve tamamlanan yerlerin de Kırşehirli hemşerilerimiz tarafından beğeni topladığını dile getirdi. Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları kaydetti.
“Müftülük Caddesi’ne çıkan bağlantı yollarının da asfaltlanması ve yol çizgilerinin de çekilmesiyle birlikte hem trafikte büyük bir rahatlama sağladık hem de bölge esnafı ve hemşerilerimizin söz konusu yol ve kaldırımları daha kullanılır gale getirdik.
Başlatmış olduğumuz yol, kaldırım ve asfaltlama çalışmalarımız planlarımız dahilinde şehrimizin diğer alanlarında da tüm hızıyla devam ediyor. Göreve geldiğimizde söz verdiğimiz gibi Kırşehirli hemşerilerimizin yaşam standartlarının iyileştirilmesi noktasında projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz.
Anadolu’nun ortasında bulunan güzel Kırşehir’imizin daha güzel ve daha yaşanılır bir şehir olması için tüm birimlerimizle Kırşehir Halkı’ndan aldığımız destekle çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz.
Kırşehir Belediyesi olarak çağdaş şehirlerin olmazsa olmazlarından olan alt yapı çalışmalarımızla bundan önce yapılmamış ve ihmal edilmiş cadde ve sokaklara da el atarak hemşerilerimizin de görüş ve önerileri doğrultusunda projelerimizi hayata geçiriyoruz. Biliyoruz ki halktan destek almayan palan ve projelerin hayata geçmesi ve sahiplenilmesi de bir o kadar zordur. Kırşehir Belediyesi olarak yaptığımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla birlikte ilimizin sosyal ve kültürel donanımına katlı sunacak etkinlikleri de hayata geçiriyoruz.
Kent estetiğine yakışır biçimde alt-yapı ve üst yapı çalışmaları çerçevesinde yapımı tamamlanan yol ve kaldırımlarda uygun alanlarda yeşil alan oluşturarak Peyzaj çalışmalarını da hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.
Kırşehir Belediyesi olarak insan odaklı yerel yönetim anlayışıyla çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz ve Kırşehir’de el değmemiş mahalle bırakmayacağız.
Her şey Kırşehir’de yaşayanların daha güzel bir ortamda yaşamasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kırşehirli hemşerilerime saygılarımı sunuyorum.”
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku