Genel

Mustafa Gönenç “ Tesisimiz Her Organizasyon İçin Hazır”

Mustafa Gönenç “ Tesisimiz Her Organizasyon İçin Hazır”

Okunma: 693

13 Temmuz 2021 15:34
-A

+A

Covid-19 salgını nedeniyle uzun süredir kapalı olan düğün salonlarının 15 Haziran itibariyle tekrar açılması beklenirken, düğün salonu sahipleri gerekli tüm hazırlıkları yaptı. Korona virüs pandemisinin azalmasıyla kademeli olarak normalleşmeye geçilmesinden, uzun süredir kapalı olan işletmelerde hazırlıklar sürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada düğün salonları için “Nikah salonları 15 Haziran’dan itibaren, düğün salonları ise, 1 Temmuz’dan itibaren belirlenen kurallara uygun şekilde hizmet vermeye başlayacaktır” açıklaması ile düğün salonlarında hazırlıklar başladı.
Kırşehir’in önde gelen restoran, düğün salonu ve dinlenme tesisi Çınar Tesisleri, hem doğa harikası görünümü hem de verdiği kaliteli hizmetlerle Kırşehir’in gözbebeği haline geldi.
1 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Çınar Tesislerini devralan Mustafa GÖNENÇ yasakların kalkmasıyla birlikte Tesisin komple açıldığını ve her organizasyon için hazır olduğunu belirtti.
Kırşehir Akçaağıl Yolunda bulunan ÇINAR TESİSLERİ, özellikle düğün organizasyonlarının vazgeçilmez mekânı haline gelirken; toplantı ve yemek organizasyonlarında da tesisin verdiği kaliteli hizmet, vatandaşların tesise olan ilgisi her geçen gün artırıyor.  Tesisin Sahibi Mustafa GÖNENÇ, ÇINAR TESİSLERİ’nin özellikle doğa harikası ve peyzaj uygulamaları ile insanlara huzur veren bir mekân haline getirildiğini belirterek, “ Tesisimizin yeşil alan ve oturma guruplarını hazırlarken vatandaşlarımızın huzurunu ön planda tuttuk. Düğün organizasyonlarında farklı uygulamalara ev sahipliği yapıyor ve genç çiftlerimiz ile ailelerini en güzel mekanda ağırlamak ve onlara unutulmaz bir anı bırakmak için elimizden gelen gayret gösteriyoruz “ dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku