Güncel

NİCE 28. YILLARA

NİCE 28. YILLARA

Okunma: 392

18 Ağustos 2020 15:36
-A

+A

       Ahi TV  yayın yılının 28. Yılında Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ahi TV 28 yıl boyu doğru, tarafsız ve ilkeli haberciliği ile Kırşehir’in nabzını tutarak yayıncılık hayatında imzasını attı.
      Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan; "28 yıldır yayındaysak sizlerin yoğun özverisiyle, emeğiyle oldu. hızlı, tarafsız, doğru haber anlayışı ve kadromuz  ile gündem oluşturan, Kırşehir halkının  sesine kulak veren haber programları ve yaşam programlarının yer verdik vermeye de devam edeceğiz. Toplumun tansiyonunu anlamaya ve doğru aktarmaya çalışan; adil, önyargısız farklı bakış açıları geliştirebilen ve refleksi kuvvetli bir ekiple her an sıcak ve doğru habere bugüne dek olduğu gibi ilerleyen yıllarda da  yayın hayatımızda var olacağız.
        Uzun süredir yayın hayatındayız siyasette olsun kurumlarımız olsun esnafımız ve vatandaşımız olsun bir olduk. Kırşehir halkına buradan teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt gazetesi imtiyaz sahibi Murat Sürmeli, MEMLEKET Gazetesi İnternet Editörü Zeliha Karayel, Yeni YEŞİLYURT Gazetesi muhabiri Miraç Büyükdere ziyarette bulunurken Ahi TV ‘ye başarıların devamını diledi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku