Güncel

Öğrenciler, Kaymakam KORKUSUZ ile Röportaj Yaptı

Öğrenciler, Kaymakam KORKUSUZ ile Röportaj Yaptı

4 Mart 2020 15:21
-A

+A


        Akpınar İlçesi Dr. Bektaş Türkkanı İlkokulu 1. , 2. , 3. ve 4. Sınıf öğrencileri, meslek tanıtımları kapsamında Okul Müdürü Yalçın Sağlam ve Özel Eğitim Öğretmeni Münevver Deniz ile birlikte İlçe Kaymakamı Furkan Korkusuz’ u makamında ziyaret etti.
        Ziyarette Kaymakam Korkusuz, öğrencilere röportaj vererek onların yönelttiği soruları içtenlikle cevaplandırdı. Kaymakam Korkusuz, kaymakamlık mesleği ile ilgili bilgiler vererek, öğrencilere eğitime önem vermeleri ve kitap okuma alışkanlıklarını kaybetmemeleri konusunda tavsiyelerde bulundu. Öğrencileri bir süre daha makamda ağırlayan ve onlarla bir süre daha sohbet eden Kaymakam Korkusuz; öğrencilere derslerinde ve diğer hayatlarında başarı diledi.
KAYMAKAM KORKUSUZ KİTAP OKUMA ETKİNLİKLERİNE KATILMAYA DEVAM EDİYOR
Öte yandan Akpınar ilçesinde düzenlenen kitap okuma etkinliği devam ediyor. İlçe Kaymakamı Furkan Korkusuz, İlçedeki tüm okullarda belirli aralıklarla düzenlenen kitap okuma etkinliklerine katılmaya devam ediyor.
Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 4/B sınıfı öğrencileri ile düzenlenen kitap okuma etkinliğine başta İlçe Kaymakamı Furkan Korkusuz olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan pınar ve Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Müdür V. Zeliha Köksal katıldı.
 Okuma etkinliğinin sonrasında öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Korkusuz, öğrencilere düşünce ve hayal dünyalarını geliştirerek gelişimlerine katkıda bulunacak olan kitap okuma alışkanlıklarını pekiştirme konusunda tavsiyelerde bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku