Güncel

ÖĞRENCİLERİMİZDEN İDLİB'E ANLAMLI DESTEK

ÖĞRENCİLERİMİZDEN İDLİB'E ANLAMLI DESTEK

9 Mart 2020 16:38
-A

+A


Kırşehir Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri İdlib'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan askerlere saygı ve Bahar Kalkanı Harekatı'na katılan Mehmetçiğe destek amacıyla okul önünde bayraklar açıp Saygı Duruşunda bulunarak, İstiklal Marşı okudular.
Kırşehir Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi öğrencileri Mehmetçik'in her zaman yanında olduklarını belirterek açtıkları Türk bayrakları etrafında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Ardından 10-D sınıfı öğrencilerinde Hasan Hüseyin ÇETİNER "Birlik" şiirini okudu. Okul müdürü Türker ÇETİN tarafından yapılan açıklamada: " Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle Mehmetçiğin yanında olmak, onlara selamlarımızı, dualarımızı ve desteklerimizi göndermek amacıyla böyle bir etkinlik yapıldı, desteğimizle, gayretimizle ve dualarımızla her zaman Mehmetçiğimizin yanındayız ve de devletimizin, milletimizin bütünlüğü için yanında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Bahar Kalkanı Harekatı'na destek veren öğrencilerin Türk bayrakları ile oluşturduğu görsel büyük beğeni ve takdir topladı.
Kırşehir Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen etkinlik sonrasında şehitlerimize ve Mehmetçiğe birlikte dua edildi.
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku