Güncel

ON YILDA ŞEHRİMİZE GÜZEL ESERLER KAZANDIRDIK

ON YILDA ŞEHRİMİZE GÜZEL ESERLER KAZANDIRDIK

5 Şubat 2019 07:42
-A

+A


Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Mahallî İdareler Genel Seçimleri için 41 vizyon projesini açıkladığı programda yaptığı konuşmada, “Yeni projelerimiz Kırşehir’in geleceğidir, bizim meselemiz ustalık dönemimizde tüm şehir olarak tek yumruk olup, Cumhurbaşkanımızın da desteği ile hepsini gerçekleştirmek olacaktır.” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti’nin 31 Mart 2019 Mahallî İdareler Genel Seçimleri için 41 Vizyon projesini ’nu açıkladı.
Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezin gerçekleştirilen toplantı öncesinde, salon önünde kendisini karşılayan vatandaşları selamlayan konuşması da yapan Başkan Bahçeci, daha sonra toplantıya geçti. Milletvekili Mustafa Kendirli ve Muzaffer Arslan’ın eşlik ettiği Başkan Bahçeci , toplantıda; önümüzdeki dönem yeni hazırladığımız projelerle Kırşehir’imizi daha da ileri taşımak hep birlikte sizlerden güç alarak Kırşehir’imizi daha da yaşanabilir bir şehir yapmak en büyük amacımız ve derdimizdir.41 projesini açıkladığı konuşmasını yaptı.
On Yılda Aziz şehrime çok güzel eserler bıraktık
Başkan Bahçeci Bu tarihi günde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. On yıldır hep birlikte Kırşehir’imize çok güzel eserler hizmetler kazandırdık. 2009 yılında çıktığımız bu yolculuğun on yılını tamamladığımız bu günlerde geri dönüp baktığımızda yaşadığımız şehre, sokaklarında büyüdüğümüz bu şehre, Kırşehir’imize tarihimizde çok büyük yere sahip olan bu aziz şehre çok güzel eserler bıraktık. Yaptığımız eserlerin sahibi bir belediye başkanı olarak, huzurunuzda gururla duruyoruz. İnşallah önümüzdeki dönem yeni hazırladığımız projelerle Kırşehir’imizi daha da ileri taşımak hep birlikte sizlerden güç alarak Kırşehir’imizi daha da yaşanabilir bir şehir yapmak en büyük amacımız ve derdimizdir.
Geçen dönem 40 proje ile çıktık ,52 proje gerçekleştirdik
Biz siyasete şehrimize hizmet etmek için girdik. On yılda şehrimize 830.000.000 TL yatırım yaptıklarını kaydeden Başkan Bahçeci, 100 yakın proje gerçekleştirdik. Geçen sene 40 tane proje ile çıktık yola çıktık bunun 27 tanesini hayata geçirdik. Bir kısmının inşaatı devam ediyor. Bir kısmı bu döneme sarktı. Ondan önceki dönemde 13 tane proje ile yola çıkmıştık. Geçen dönem 40 proje ile çıktık ama 52 proje gerçekleştirdik. On yılda toplam 100’e yakın proje gerçekleştirdik. Ben hep şunu söylüyorum bu şehirde doğmuş, bu şehirin sokaklarında büyümüş bir kardeşiniz olarak söylüyorum Kırşehir Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi. Rabbime ne kadar hamd etsem azdır. On yılda bu kadar eseri ürettik. Şimdi İnşallah bir beş yıl daha Kırşehir’imize bu yeni projelerimize hayata geçirmek için tek yumruk olalım. Particilik , pırtıcılık değil, siyaset değil, tek derdimiz var şehrimize hizmetler bırakmak. On yıllık tecrübemle söylüyorum. Yaşımız genç ama iyi bir birikimle on yılda iyi bir tecrübeye sahip olduk. Bu birikimimizi bu yeni vizyon projelerimize yansıtalım. Kırşehirimiz daha büyüsün, daha gelişsin.
Hizmetin partisi olmaz
On yılık tecrübende şunu gördüm. Şu dört özellik bir arada olmazsa belediye başkanının çok bir şey yapma şansının olmadığına değinen Başkan Bahçeci, Birincisi

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku