Güncel

OTO YIKAMACILARDA BAYRAM SONRASI YOĞUNLUK

OTO YIKAMACILARDA BAYRAM SONRASI YOĞUNLUK

18 Haziran 2018 07:17
-A

+A

            Kırşehir ve İlçelerde Ramazan Bayramı sonrası nedeniyle araçları kirlenen vatandaşlar oto yıkamacılara akın etti.
3 günlük bayram tatilini değerlendirmek için şehir dışına çıkacak vatandaşlar ve bayram sonrasında araçları kirlenen vatandaşlar bayram ziyaretleri sonrasında aracını temizletmek isteyenler, soluğu oto yıkamacılarda aldı. Kırşehir'de kent merkezinde bulunan oto yıkamacıların önünde uzun kuyruklar oluştu.
Yoğunluktan dolayı Sabah saat 06.30’da işbaşı yaptıklarını ifade eden oto yıkamacılar, “Oldukça yoğun bir araç trafiği başladı, açıkçası müşteriye yetişmekte zorluk çekiyoruz. İnsanların bayram sonu yoğunluğu nedeniyle bizlerde acele iş yapmaya çalışıyoruz. Arabaları da oldukça temiz yıkamaya çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar çabuk çıkartmaya çalışıyoruz” dedi.
- BAYRAM SONUNDA BAYRAM ÖNCESİNDEN DAHA YOĞUN
Yoğunluktan dolayı gece geç saatlere kadar çalıştıklarını belirten yıkamacılar, “Bayram yoğunluğu sebebe ile işlerimizde yüzde 100 bir artış yaşandı. Bayram sonu olduğu için3 günlük tatil süresince araçları kirlenen ve temizliğini yaptırmak isteyenler sabah erken saatleri tercih ediyor. Normal zamanda akşam saat 7 gibi işimiz bitiyor, fakat bayram sonrası olduğu için gece 12’ye kadar çalışabiliyoruz" şeklinde konuştu.
- OTO YIKAMADAN ÇOK MEMNUNUZ
Bayram sonrası araçlarını temizletmek isteyen Erol Karayel isimli müşteri ise “Buradaki oto yıkamanın yetkilisinin kim olduğunu bilmiyorum fakat güzel araç yıkadığını biliyorum, çok memnunum. Kardeşimin arabasını getirdim.. Çok güzel işçilik yapıyorlar, sıra gelirse aracımızı temizlettireceğiz” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku