Güncel

Özbağ'da 65 yaş üstüne ekmek dağıtımı devam ediyor

Özbağ'da 65 yaş üstüne ekmek dağıtımı devam ediyor

28 Mart 2020 14:21
-A

+A

        Kovid-19'la mücadele kapsamında "Evde Kal" kampanyasına bütün imkanlarıyla destek verdiklerini belirten Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay, dünyanın ciddi bir tehditle karşı karşıya olduğunu belirterek Özbağ Beldesi için gereken bütün tedbirlerin alındığını ifade etti.
         Başkan Arazay'ın talimatıyla 65 üzeri vatandaşlara belediye personeli ile ekmek dağıtımı devam ediyor. Belediye ekipleri 65 yaş üstü vatandaşlara yardım ediyor.
65 yaş ve üstü evde kalan insanların çok fazla kişiyle teması olmaması adına belediye ekipleri evlerine kadar götürüp teslim ediyor. 65 yaş üstü vatandaşlardan gelen her talebi değerlendiriliyor. Böylece günlük ihtiyaçlarının karşılanması adına dışarıya çıkma ihtimallerini en aza indirmeye çalışılıyor.
        65 yaş üstü bir vatandaşlara ekmek dağıtımı devam ederken Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay, " Başta yalnız yaşayan vatandaşlarımızın olmak üzere tamamının yanındayız. Evde kalmak durumunda oldukları bu sıkıntılı günlerde tüm ihtiyaçlarını belediye olarak karşılamaya hazırız. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu şu günlerde onların ekmek ihtiyacını karşılamak istedik. Sevgili vatandaşlarımıza, duyarlı davranarak dışarı çıkmamalarını rica ediyorum" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku